Gwiazda światowego filmu doznała poważnego wypadku. 47-letni aktor został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. Fani Brytyjczyka z niecierpliwością oczekują informacji o stanie jego zdrowia.

Gerard Butler poruszał się po jednej z dróg w Los Angeles, gdy jego pojazd został zepchnięty z drogi przez uczestniczący w ruchu samochód. Wezwane na miejsce służby ratownicze błyskawicznie przetransportowały gwiazdora do pobliskiego szpitala. Karetkę wezwali świadkowie zdarzenia.

Brytyjskie media poinformowały, że obyło się bez złamań. Butler doznał jednak innego rodzaju uszkodzeń ciała, nie wiadomo jak poważnych. Wypadek może mieć tragiczne skutki dla rozwoju jego kariery.

Przygoda Szkota z aktorstwem rozpoczęła się w dość nietypowy sposób. Kawiarnię, w której pracował jako kelner, odwiedził reżyser i aktor Steven Berkoff. Zaproponował Butlerowi rolę w tragedii Szekspira „Koriolan” w teatrze Memaid. Jako aktor filmowy zadebiutował w „Jej wysokość Pani Brown”, a największą sławę przyniosła mu rola Leonidasa w „300”.

Gerard Butler/fot. wikimedia.org

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

...

Zobacz również