Mający 46 lat Kanadyjczyk z Toronto zaczyna właśnie nowe życie. Do tej pory spłodził siedmioro dzieci ze swoją żoną. Obecnie jednak został adoptowany jako 6-latka, ponieważ zrozumiał, że jest transseksualistą i cierpi będąc uwięziony w swoim ciele. Brak akceptacji ze strony poprzedniej rodziny doprowadził do prób samobójczych. 

– Nie mogę zaprzeczyć, że byłem żonaty. Nie mogę zaprzeczyć, mam dzieci. Ale poszedłem naprzód i teraz z powrotem jestem dzieckiem – mówi transseksualista.

Transseksualista twierdzi, że znów jest dzieckiem. Wraz ze swoją nową rodziną bawią się, kolorują kredkami i śpiewają. Przemiany męża nie mogła znieść jego żona, matka siedmioro dzieci, która postawiła mu ultimatum. Albo przestaje udawać małą dziewczynkę albo musi odejść. Najstarsza córka co prawda zaprosiła ojca na swój ślub, ale kazała ubrać się jak mężczyzna i siedzieć z tyłu kościoła. Do spotkania nie doszło.

Stefonknee Wolschtt twierdzi, że nowa rodzina totalnie akceptuje przemianę i tworzy ciepły dom jak dla 6-letniej dziewczynki. Wcześniej, w związku z brakiem akceptacji ze strony rodziny, transseksualista kilka razy próbował popełnić samobójstwo.
stefanie

stefanie2

https://www.youtube.com/watch?v=MbiAHnjHlHg

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Zobacz również