„The Telegraph” informuje o prawdziwej masakrze. 4-letni dżihadysta brytyjskiego i szwedzkiego pochodzenia, Isa Dare, wziął udział w wysadzaniu samochodu, w którym byli innowiercy. To on nacisnął przycisk detonatora. 

„Junior Jihadi”, 4-letni chłopczyk, którego brytyjska matka Grace „Khadija” Dare przeszła na islam za namową partnera Szweda Abu Bakra, wziął udział w masakrze, w wyniku której zginęli innowiercy. Dziecko zostało maskotką terrorystów z Państwa Islamskiego, którzy używają je do propagandowych filmów i zmuszają do udziału w krwawych kaźniach.

Na jednym z nich chłopczyk ubrany w wojskowy strój przekonuje, że dżihadyści „zabiją niewiernych”. „Junior Jihadi” stoi na tle płonącego samochodu i wykrzykuje „Allah akbar”. Niestety, dziecko nacisnęło również przycisk detonatora, który odpalił ładunki rozrywające „niewiernych”.

To nie pierwszy film, w którym występuje „Junior Jihadi”. Wcześniej chłopiec został użyty w materiałach, w których grożono premierowi Wielkiej Brytanii. Jego dziadek błagał matkę, by się opamiętała, lecz bez skutku. Opętana żądzą prowadzenia świętej wojny skazuje syna na dzieciństwo wśród terrorystów i śmierci.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: wprost.pl

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.