Na YouTube pojawiło się bardzo krótkie, wypełnione wulgaryzmami nagranie, które oburzyło użytkowników portali społecznościowych. Uwieczniony został na nim bowiem moment, w którym grupa nastolatek w okrutny sposób poniżała swoją rówieśniczkę, czując się całkowicie bezkarnie.

Film ma zaledwie 39 sekund i wypełnione jest przekleństwami oraz obraźliwymi słowami, dlatego już w jego opisie zaznaczono, że zapoznać się z nim powinni tylko pełnoletni internauci. Widać na nim, jak grupa nastolatek zmusza koleżankę do zjedzenia niedopałków papierosów, co ewidentnie je bawi.

Oprócz tego typu poniżenia, dziewczyny ciągną klęczącą przed nimi rówieśniczkę za włosy. Siłą wkładają jej papierosy do ust, szarpiąc i wulgarnie obrażając. Internauci zaznaczają, iż trudno im jest uwierzyć w to, że takie rzeczy wciąż mają miejsce, a sprawcy znęcania pozostają bezkarni.

Co jeszcze bardziej zaskakujące, rozbawione poniżaniem koleżanki nastolatki same chętnie uwieczniły te chwile na nagraniu, które później opublikowały je w internecie. Zadziwieni całą sprawą użytkownicy portali społecznościowych, do których dotarł oburzający film, starają się teraz w jakikolwiek sposób wyjaśnić sprawę i odnaleźć dziewczyny, które w tak okrutny sposób znęcały się nad bezbronną rówieśniczką.

 

...

Zobacz również