28-latka zaginęła w bardzo tajemniczych okolicznościach. To, co się z nią stało mrozi krew w żyłach. Jej makabryczny los wręcz przeraża. 

Ta zbrodnia wstrząsnęła całym światem. Dramatyczna akcja poszukiwawcza znalazła swój tragiczny finał. Ciało 28-letniej kobiety, matki dwójki dzieci zostało znalezione przez policję.

ZOBACZ TAKŻE: Szok i przerażenie na pogrzebie 3 nastolatek. Po tych słowach ludzie mdleli

28-latka zaginęła, wielki przełom w dramatycznej akcji poszukiwawczej

28-latka zaginęła 13 stycznia. Poszła do domu byłego męża, żeby odebrać przebywające u niego dzieci. Właśnie w tym momencie urwał się po niej ślad.

Akcja poszukiwawcza trwała ponad tydzień. Śledczy dokonali przerażającego odkrycia w jednym z domów w mieście Taxco w południowo-zachodnim Meksyku. Ciało Magdaleny Aguilar Romero zostało odnalezione w mieszkaniu jej męża.

Zwłoki kobiety były rozczłonkowane na dziesiątki kawałków. Część z nich została ugotowana i leżała w garnkach na kuchence. Pozostałe fragmenty jej ciała były schowane w zamrażalce.

– Zakładamy, że kobieta została ugotowana – powiedział oświadczeniu dla mediów Roberto Alvarez, rzecznik prasowy meksykańskiej policji.

Były mąż ofiary uciekł, policja wydaje list gończy

Były mąż 28-latki Cesar Lopez Arciniega jest głównym podejrzanym w sprawie. Mężczyzna zbiegł, a policja wydała za nim list gończy.

Policjanci poszukują zbiega, a sprawa dramatycznej śmierci 28-latki ciągle jest wyjaśniana. Na tę chwilę nie wiadomo, czemu Cesar pozbawił życia matkę dwójki jego dzieci w tak bestialski sposób.

Policjanci starają się ustalić motyw działania sprawcy. Jego zbrodnia zostanie sklasyfikowana jako kobietobójstwo, czyli morderstwo, którego motyw jest powiązany z płcią.

ZOBACZ TAKŻE: W Nowy Rok przerwał milczenie. Ujawnił prawdę o 3 zaginionych nastolatkach

10 gwiazd porno, które ZMARŁY TRAGICZNIE [ZDJĘCIA]


"Wspaniałe stulecie": Co dziś robi serialowa Roksolana? Przeżyła WIELKĄ przemianę!

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/