28-latka zaginęła. Jej makabryczny los przeraża

28-latka zaginęła. Jej makabryczny los przeraża Źródło: fot. pxhere

28-latka zaginęła w bardzo tajemniczych okolicznościach. To, co się z nią stało mrozi krew w żyłach. Jej makabryczny los wręcz przeraża. 

Ta zbrodnia wstrząsnęła całym światem. Dramatyczna akcja poszukiwawcza znalazła swój tragiczny finał. Ciało 28-letniej kobiety, matki dwójki dzieci zostało znalezione przez policję. ZOBACZ TAKŻE: Szok i przerażenie na pogrzebie 3 nastolatek. Po tych słowach ludzie mdleli

28-latka zaginęła, wielki przełom w dramatycznej akcji poszukiwawczej

28-latka zaginęła 13 stycznia. Poszła do domu byłego męża, żeby odebrać przebywające u niego dzieci. Właśnie w tym momencie urwał się po niej ślad. Akcja poszukiwawcza trwała ponad tydzień. Śledczy dokonali przerażającego odkrycia w jednym z domów w mieście Taxco w południowo-zachodnim Meksyku. Ciało Magdaleny Aguilar Romero zostało odnalezione w mieszkaniu jej męża. Zwłoki kobiety były rozczłonkowane na dziesiątki kawałków. Część z nich została ugotowana i leżała w garnkach na kuchence. Pozostałe fragmenty jej ciała były schowane w zamrażalce.

- Zakładamy, że kobieta została ugotowana - powiedział oświadczeniu dla mediów Roberto Alvarez, rzecznik prasowy meksykańskiej policji.

Były mąż ofiary uciekł, policja wydaje list gończy

Były mąż 28-latki Cesar Lopez Arciniega jest głównym podejrzanym w sprawie. Mężczyzna zbiegł, a policja wydała za nim list gończy. Policjanci poszukują zbiega, a sprawa dramatycznej śmierci 28-latki ciągle jest wyjaśniana. Na tę chwilę nie wiadomo, czemu Cesar pozbawił życia matkę dwójki jego dzieci w tak bestialski sposób. Policjanci starają się ustalić motyw działania sprawcy. Jego zbrodnia zostanie sklasyfikowana jako kobietobójstwo, czyli morderstwo, którego motyw jest powiązany z płcią.
ZOBACZ TAKŻE: W Nowy Rok przerwał milczenie. Ujawnił prawdę o 3 zaginionych nastolatkach Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu