Weronika uprawiała seks z nieznajomym. Rano usłyszała tak bezczelne zdanie, że wryło ją w ziemię

Weronika uprawiała seks z nieznajomym. Rano usłyszała tak bezczelne zdanie, że wryło ją w ziemię

Seks z mężczyzną poznanym na imprezie może budzić kontrowersje. Jednak to, co spotkało młodą dziewczynę jest po prostu skandaliczne. Czy młoda, piękna kobieta zasłużyła na takie traktowanie?

Seks był dla niej czymś zakazanym. Intensywnie się uczyła i nie miała czasu na imprezy. Weronika, która zdecydowała się opowiedzieć swoją historię portalowi Popularne ma teraz duży problem. Co się wydarzyło w weekendowy wieczór?

Weronika poszła na imprezę i poznała chłopaka. Seks zakończył się dla niej serią nieprzyjemności

Przy barze wpadła mu w oko. Natychmiast złapali ze sobą kontakt. Pili, tańczyli, wkrótce znaleźli się w jego mieszkaniu. Pomimo żaru, który między nimi się zrodził, do 9:00 rano rozmawiali i pili kawę. Wkrótce jednak wylądowali wspólnie w łóżku, gdzie uprawiali seks. Zdaniem Weroniki, nowa znajomość była wyjątkowo czuła. Mężczyzna głaskał ją po czole, dotykał. Wspólnie rozmawiali o rozmaitych sprawach. Miała nadzieję, że nie będzie to jednorazowa znajomość i że ich połączenie zmieni się w dłuższą relację. Po kilku godzinach postanowił obudzić dziewczynę i zamiast dalszych czułości, zmienił się w gbura. - Dobra mała, spadaj stąd, bo chyba już dość tego leżenia - miał powiedzieć do Weroniki. W tym momencie, zdezorientowana pomyślała, że był to żart i że za chwilę mężczyzna na nowo zacznie jej okazywać czułości. Nie zdawała sobie sprawy, że wkrótce ten przesunie znacznie granicę. - Ale chyba nie myślałaś, że będę chciał coś od laski, która wskakuje do mojego łóżka po pięciu godzinach rozmowy. Jeżeli tak, to jesteś głupia i naiwna! - wykrzyczał dziewczynie w twarz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na koniec, gdy Weronika zdecydowała się opuścić jego mieszkanie, mężczyzna postanowił dodać kilka zdań, sugerujących, żeby ta do niego nigdy nie dzwoniła. Scenariusz wydaje się banalny jednak dziewczyna nie potrafiła sobie poradzić ze wspomnieniem. Z jednej strony żałowała, że zaufała komuś obcemu, z drugiej - miała żal do mężczyzny, że ten tak diametralnie zmienił do niej stosunek. Seks, który miał być przyjemnością, zmienił się w koszmarną traumę. Pierwsze takie doświadczenie obudziło w niej pytania o to, czy nie przekroczyła pewnej granicy. Nazwana dziewczyną lekkich obyczajów, chciała zmienić coś w swoim życiu, aby na nowo odzyskać pewność siebie. Postanowiła więc opowiedzieć swoją historię, aby sprawdzić, jak na jej zachowanie zareagują internauci. Ta spowiedź była dla niej także formą terapii.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co za upokorzenie! Dziewczyna zrobiła z Popka MIAZGĘ na oczach wszystkich
  2. Powstanie film o dziewczynach z Dubaju! Doda zagra pierwsze skrzypce
  3. Kinga Rusin dostanie zawału! Film z łóżkowymi igraszkami jej córki krąży po sieci
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News