25-latek z Podhala skazany za... zgwałcenie kury. Jego matka: Robił to regularnie

25-latek z Podhala skazany za... zgwałcenie kury. Jego matka: Robił to regularnie Źródło: fot. pixabay

Paweł Sz., mieszkaniec Podhala usłyszał własnie wyrok w sprawie gwałtu na... kurze z gospodarstwa swojej matki. Mężczyzna podczas seksualnego ataku na zwierzęciu - jak wynika z opinii biegłych - był poczytalny i nie cierpi na żadne zaburzenia psychiczne. 

W kwietniu tego roku na policję zgłosiła się matka 25-letniego Pawła Sz. z Orawy. Kobieta zawiadomiła funkcjonariuszy o gwałcie jakiego dopuścił się jej syn na jednej z kur w rodzinnym gospodarstwie. Do takiego kroku skłoniło ją to, że już wcześniej podejrzewała, że jej syn regularnie obcuje seksualnie z drobiem. Czarę goryczy przelało natomiast to, że pewnego dnia przyłapała go na gorącym uczynku.

Sąd zakwalifikował zgwałcenie kury jako "znęcanie się nad zwierzęciem gospodarskim" i "zoofilię". Po przebadaniu oskarżonego uznano go za poczytalnego i nie cierpiącego na żadne zaburzenia psychiczne.

25-letni góral został skazany na dziesięć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwuletni okres próbny oraz 1000 złotych grzywny, które musi wpłacić na konto Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh, źródło: gazeta krakowska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News