Video: 25-latek się utopił a wokół pełno ludzi. Szokująca znieczulica

Video: 25-latek się utopił a wokół pełno ludzi. Szokująca znieczulica Źródło: fot. tvp info

Na kąpielisku na krakowskich Bagrach doszło do szokującego wypadku. 25-letni mężczyzna utopił się podczas gdy dookoła niego pływało pełno ludzi. Nikt nie zainteresował się tonącym mężczyzną.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniach widzimy jak mężczyzna wchodzi do wody pełnej ludzi, płynie niezdarnie parę metrów i zaczyna się topić. Najbardziej szokujące w całym wydarzeniu jest to, że wokół topiącego się mężczyzny pływali ludzie i nikt mu nie pomógł. Gdy tonący szamotał się w wodzie i wymachiwał rękami (prawdopodobnie również krzyczał) przepłynęło obok niego kilku ludzi jednak żaden z nich nie udzielił mu pomocy. Nawet tuż po tym gdy mężczyzna zniknął pod wodą, dosłownie sekundy po tym, przepłynął nad nim mężczyzna na materacu.

25-latek utonął na oczach innych przebywających nad wodą osób.http://www.tvp.info/20380213/topil-sie-a-dookola-plywali-ludzie-25latek-utonal-w-krakowie Posted by tvp.info on 8 czerwca 2015
materiał video: tvp.info Specjaliści ratownictwa wodnego, po obejrzeniu nagrania video, stwierdzili, że mężczyznę można było jak najbardziej uratować. Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News