Kołobrzeg: Okropna tragedia. Zginął samotnie, tuż przed świętami

Kołobrzeg: Okropna tragedia. Zginął samotnie, tuż przed świętami

Tego dnia Kołobrzeg, jak wszystkie miasta w Polsce przygotowywał się do Wielkanocy. Spokój bałtyckiego portu zakłociła wiadomość o ogromnej tragedii, która dotknęła jednego z jego mieszkańców. Mężczyzna zginął samotnie, przygotowując się do świąt.

Wiele osób na swoich świątecznych stołach rozkłada nie tylko dania zrobione na podstawie produktów zakupionych w sklepach spożywczych. Pomimo sporego wysokiej ceny i wysiłku potrzebnych do ich sporządzenia, niezmienną popularnością cieszą się wyroby domowe, wiejskie mleko i jajka, ale także wędzone wędliny i kiełbasy. Wędzenie odbywa się często w zaciszu ogródka działkowego, gdzie podobna, związana z ogniem i dymem aktywność jest całkowicie dozwolona. Do produkcji tradycyjnej żywności potrzeba cierpliwości, wiedzy, a przede wszystkim pasji. Wybrać należy odpowiednie mięso, przyprawy i oczywiście drewno, którego dym będzie nadawał smak wyrobom. Niestety praca w dymie może powodować różne nieprzyjemne konsekwencje, w tym również śmierć. Przekonał się o tym mieszkaniec wybrzeża i jego rodzina.

Kołobrzeg: nie żyje 72-latek

Na kołobrzeskie ogródki działkowe po otrzymaniu zgłoszenia do płonącej wędzarni przybyła w środę miejscowa straż pożarna. Obok płonącej konstrukcji znajdował się nieprzytomny mężczyzna. - Nie dawał oznak życia. Strażacy natychmiast przystąpili do reanimacji. Chwilę później zastąpili ich ratownicy medyczni, ale 72-latka nie udało się uratować - informuje "Głos Koszaliński". Kołobrzeżanin zasłabł podczas doglądania wędzonego mięsa. Starszy mężczyzna po utracie przytomności zbyt długo znajdował się w bezpośredniej bliskości ognia i czadu, by móc przeżyć utratę przytomności. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chada ZAMORDOWANY?! Tajemnicze słowa przyjaciela
  2. Każdy Polak go zna, a jest… rodziną Kaczyńskiego. Prezes okropnie się tego wstydzi
  3. Marek Piekarczyk był żyjącą legendą. Smutne informacje dla fanów polskiej muzyki
źródło: o2.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News