Ostra odpowiedź żony Żyły! Wywleka kolejne brudy

Ostra odpowiedź żony Żyły! Wywleka kolejne brudy Źródło: fot. Instagram

Justyna Żyła nie odpuszcza swojemu, już niebawem, byłemu mężowi. Konflikt słynnego sportowca z żoną trwa. Kobieta właśnie odpowiedziała mu na jego wpis.

Kryzys w małżeństwie Piotra Żyły jest od kilku dni tematem najpoczytniejszych artykułów. Nic dziwnego. Sportowiec i jego żona nie przestają sobie docinać.

Justyna Żyła wytacza kolejne działa

Przez długi czas na konflikt w małżeństwie patrzyliśmy tylko z perspektywy Justyny Żyły. Dziś sprawę postanowił skomentować jej mąż. - No i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu (...) Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci, których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem – komentował Żyła. ZOBACZ TAKŻE:  TYLKO U NAS: Piotr Żyła szokująco komentuje rozstanie z żoną Sportowiec nie musiał długo czekać na odpowiedź. Justyna Żyła właśnie wymierzyła mu słowny, siarczysty policzek. Dramatyzmu całej sprawie nie dodaje fakt, iż zrobiła to... w komentarzu na Instagramie. Justyna Żyła zasugerowała, że to sportowiec jest autorem wpisu na Instagramie. Wytknęła mu również, iż nie dba on o dobro ich dzieci. Ta uwaga musiała być dla sportowca wyjątkowo bolesna. - Piotrek, to nie pisałeś ty po pierwsze a po drugie to sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wygląda. Pozdrawiam - powiedziała.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News