Nie żyje gwiazda kultowego zespołu „2 plus 1”. Okropna śmierć

Nie żyje gwiazda kultowego zespołu „2 plus 1”. Okropna śmierć Źródło: Polsat

Polacy są zasmuceni okropna informacją. Lider zespołu 2 plus 1 nie żyje. Uznany muzyk, którego sława przez wiele lat nie przemijała, odszedł na zawsze. Dokładne informacje opublikowali jego przyjaciele.

Zespół 2 plus 1 należy do grona najbardziej ponadczasowych formacji muzycznych w naszym kraju. Wiadomość o śmierci muzyka związanego z tą formacją zasmuciła wszystkich fanów. To właśnie oni, najbardziej nie potrafią pogodzić się z jego odejściem. Okazuje się, że kilka ostatnich lat nie było dla niego najłatwiejsze.  

Koszmarne wiadomości. Nie żyje lider 2 plus 1

Pierwsze oficjalne informacje o śmierci ostatniego lidera zespołu 2 plus 1, Cezarego Szlązaka, pojawiły się w miniony poniedziałek, późnym wieczorem. Tragiczne wiadomości zostały opublikowane na Facebooku na profilu Polska Scena Muzyczna. W poście poinformowano między innymi, że przez ostatnie kilka lat muzyk zmagał się z ciężką chorobą. Nie podano jednak dokładniejszych informacji, jakie było to schorzenie. Zmarł w wieku 72 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dziś, po długiej walce z chorobą, odszedł CEZARY SZLĄZAK, nasz Przyjaciel i członek legendarnego zespołu 2PLUS1. Spędziliśmy razem na scenie ostatnich 20 lat. Publiczności i muzyce, którą kochał, wierny do końca - czytamy. 

Polacy w żałobie. Wychowywali się na jego utworach 

Polacy przez wiele lat mogli podziwiać jego muzyczny talent. Wszystko zaczęło się w roku 1976 we wspomnianym zespole założonym przez nieżyjącego już Janusza Kruka oraz Elżbietę Dmoch. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki

2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby hitów takie jak: „Windą do nieba”, „California mon amour”, „Nic nie boli” czy „Requiem dla samej siebie”. Cezary od początku dzierżył rolę saksofonisty. Po kilku latach grupa muzyczna rozpadła się, a Szlązak postanowił założyć własny zespół "Cezary Szlązak Band". Ponadto, w roku 2016 i 2017 próbował powrócić do starej nazwy i wystąpić z okazji 45-lecia zespołu, jednak ponieważ zrobił to bezprawnie, musiał powrócić do własnej nazwy.  

facebook/polska_scena_muzyczna/

 

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. 56-latka, gdy zobaczyła mężczyzn, którzy zbiorowo zgwałcili jej córkę, ruszyła na nich z nożem. Jeden z oprawców zmarł
  5. Zdjęcie rentgenowskie głowy tego dziecka, aż odebrało lekarzom mowę. Rodzice 2-latka ostrzegają innych
  6. Nagła, niespodziewana wieść wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i wielu innych polskich seriali

Źródło: facebook 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu