W mediach brytyjskich głośno o sprawie śmierci 2-letniego chłopca z Polski. Do morderstwa dziecka doszło w niedzielę w Manchesterze. Policja już złapała domniemanego sprawcę, a kiedy wyszło na jaw, kto nim był, zbrodnia wstrząsnęła Brytyjczykami jeszcze bardziej.

Już w piątek w domu w Manchesterze, w którym mieszkał chłopiec, zjawiła się policja. Chodziło o przemoc domową, jaką miał stosować ojciec dziecka wobec malucha i jego matki. W niedzielę policja znów zjawiła się w domu – tym razem za późno. Dziecko było już martwe, a mordercą najprawdopodobniej jest jego ojciec.

31-latek został zakuty w kajdany natychmiast. 30-letnia matka dziecka została znaleziona z ciężkimi ranami. Przewieziono ją do szpitala, ale już kolejnego dnia – w poniedziałek – także została aresztowana. Pojawiło się bowiem podejrzenie, że była także zamieszana w zabójstwo 2-latka.

Jak powiedzieli dziennikarzom sąsiedzi pary Polaków, rodzina wprowadziła się do domu przed trzema miesiącami. Już od początku atmosfera miała być napięta, a z lokalu słychać było często krzyki. Do Polaków miała przyjeżdżać rodzina z Polski, by zajmować się dzieckiem i dać mu choć trochę otuchy.

 – To, co się tu stało, porusza. Szczególnie, że sama jestem matką. To okropnie smutne. Mama i ojciec matki dziecka są w Polsce, przyjeżdżali tu czasem i zajmowali się maleństwem – mówi sąsiadka pary.

źródło: wprost.pl

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

...

Zobacz również