2-latka pije alkohol z matką. Załamany ojciec prosi o POMOC

2-latka pije alkohol z matką. Załamany ojciec prosi o POMOC Źródło: Fot. YouTube

Nadmierne spożywanie alkoholu lub robienie tego w zbyt młodym wieku w niezwykle szkodliwy sposób wpłynąć może na każdy ludzki organizm. Problem okazuje się jednak szczególnie wstrząsający, gdy dotyczy małych dzieci. Nagranie, które obiegło właśnie sieć, oburzy was i zaszokuje.

Najpierw na Twitterze, a później także w serwisie YouTube opublikowano zadziwiający film. Widzimy na nim 2-letnią dziewczynkę, która pije piwo z puszki, a siedząca obok matka w żaden sposób na to nie reaguje.

2-latka pijąca alkohol

Nagranie umieścił w internecie ojciec dziecka, który jakiś czas temu rozstał się z jego matką. Sam film powstał, gdy para była jeszcze razem. Mężczyzna zgłosił sprawę opiece społecznej, która jednak nie udzieliła rodzinie pomocy. Właśnie dlatego zdecydował się na zaskakujący krok, którym było umieszczenie filmu w sieci.

Reakcja widzów

Gdy internauci zaczęli przekazywać materiał dalej, sprawą zainteresowała się policja. Funkcjonariusze wydali już nawet związany z nią specjalny komunikat. - Sprawa została zgłoszona 10 kwietnia i jest aktualnie badana. Zostaliśmy poinformowani o sprawie po tym, jak na Twitterze opublikowano film, który przedstawia dziecko rzekomo pijące alkohol z puszki. Funkcjonariusze rozmawiali już z jego matką i badają sprawę - czytamy w oświadczeniu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mało kto znał prawdę o żonie Cezarego Pazury. Polacy w szoku!
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Opadną wam szczęki
  3. Niesamowite! Stoch odda swoje pieniądze tym, którzy najbardziej go dopingowali
  4. Doda wzięła potajemnie ślub! I to z kim
  5. Syn Villas złożył obietnicę. Fani diwy są wniebowzięci
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News