18-letnia Karolina S. była pod wpływem alkoholu, kiedy zaatakowała personel Notting Hill Arts Club, a następnie interweniujących w jej sprawie funkcjonariuszy.

Do incydentu doszło po tym, jak kobieta wraz z przyjaciółką zostały wyproszone z Notting Hill Gate. Powodem, dla którego musiały opuścić miejsce był fakt, iż wypiły butelkę wódki. Karolina S. wdała się w kłótnie z osobą pilnującą porządku w klubie. Zwyzywała ją, po czym uderzyła menedżera klubu.

Kiedy wychodzące z klubu pijane kobiety znalazła policja, Karolina S. wpadła w furię i kopnęła jednego z funkcjonariuszy. Po zakłuciu w kajdanki napastniczka rzucała się i w wulgarny sposób wyzywała policjantów. Przebywając w celi jednemu z funkcjonariuszy napluła w twarz a na innego wylała szklankę wody.

Nie wierzycie w żadną jebaną nację, wszyscy zginiecie. Jebani rasiści, udajecie białych, a życzycie wesołych świąt muzułmanom – krzyczała.

Karolina S. jest studentką fotografii, wspiera organizację polskiej historii militarnej. Sąd nakazał jej wypłacenie rekompensaty dla ofiar w wysokości 200 funtów.

...

Zobacz również