Chociaż Polakom trudno jest uwierzyć w tak brutalne historie związane z życiem rodaków poza granicami kraju, tym przypadkiem żyje już także cała Wielka Brytania. Czterech młodych mężczyzn, którzy z Polski wyemigrowali do Hull, rozwścieczył fakt, iż 17-letnia Olivia nie umawiała się z jednym z przedstawicieli swojej narodowości, ponieważ wolała Anglika. W akcie zemsty brutalnie pobili ją i skopali.

27-letni Tomasz, 25-letni Ernest, 29-letni Robert oraz 30-letni Łukasz nie byli zadowoleni z tego, że młoda Polka z ich otoczenia postanowiła związać się z 22-letnim Brytyjczykiem. Napadli więc nastolatkę w centrum Hull, brutalnie pobili i skopali. W całym zajściu ucierpiał także ukochany dziewczyny oraz jego ojciec, których Polacy zaatakowali potłuczoną butelką.

Trzech napastników odpowie przed sądem za napaść na tle rasowym. Najmłodszy z nich został oskarżony jedynie o udział w bójce. Całe zdarzenie zbulwersowało jednak społeczność polską i brytyjską na Wyspach. Szczególnie zdziwieni sytuacją są chyba jednak Polacy w swoim kraju, którzy nie spodziewali się tego typu ataku po swoich rodakach.

...

Zobacz również

Fot. Daily Mail
Fot. Daily Mail
Fot. Daily Mail
Fot. Daily Mail
Fot. Daily Mail