160 milionów dla Zenka Martyniuka! Polscy artyści zbierają szczęki z podłogi

160 milionów dla Zenka Martyniuka! Polscy artyści zbierają szczęki z podłogi

Zenek Martyniuk od wielu lat jest niekwestionowanym królem disco polo. Jednak teraz udało mu się osiągnąć coś, co wielu osobom może się jedynie marzyć, inni artyści nie mogą w to uwierzyć.

Zenek Martyniuk na polskiej scenie muzycznej obecny jest już od ponad 30 lat i przez ten czas udało mu się stworzyć wiele przebojów, które na pamięć zna każdy fan disco polo. Jednocześnie teraz muzyk przechodzi przez bardzo trudny okres w swoim życiu przez aferę, która wybuchła wokół jego syna, który jeszcze nie tak dawno brał ślub. Jednak mimo tak wielkiej tragedii, Martyniuk nie zaniedbuje swojej pracy.

Zenek Martyniuk przejdzie do historii

Internet w dzisiejszym czasie stał się gigantycznym medium zdolnym wypromować największe gwiazdy. Dodatkowo jest to także poważne źródło zarobków. Dzięki reklamom pokazywanym na takich portalach jak YouTube coraz więcej artystów decyduje się na publikowanie tam swoich piosenek nawet z najnowszych albumów. W takim wypadku im większa liczba wyświetleń tym większym zysk dla artysty. Pod tym względem Zenek Martyniuk ustanowił wynik, który wprost nie mieści się w głowie. Najpopularniejsza piosenka zespołu Akcent, czyli "Przez twe oczy zielone" właśnie przekroczył próg 160 milionów wyświetleń. Jest to wprost astronomiczna ilość, która dla większości artystów, czy też osób utrzymujących się z działalności na tym portalu jest wręcz nieosiągalna. Doskonale to pokazuje w jak dobrej formie aktualnie jest gatunek disco polo.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Co prawda przez wiele lat uznawany był on za synonim obciachu, ale teraz ten problem praktycznie już zniknął. Każdy z nas zna piosenki disco polo, ponieważ bawił się do nich, chociażby na weselu. Jednak teraz obserwujemy prawdziwe odrodzenie tego gatunku muzycznego, który swoją popularnością bez problemu bije na głowę liczną konkurencję. Oczywiście nadal taka muzyka ma wielu przeciwników, którzy wyśmiewają jej format, ale nie można odmówić czołowym wokalistom disco polo gigantycznego sukcesu, jaki odnieśli. Przykład Zenka Martyniuka doskonale pokazuje, że w polskiej branży muzycznej nadal jest miejsce na disco polo, które przestało być już niszowym gatunkiem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Schuberth naraził się wszystkim Polakom. Skandaliczne słowa
  2. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
  3. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
  4. Rodowicz właśnie ujawniła szokująca wiadomość o Szpaku! Trzęsienie ziemi w świecie muzycznym
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News