Dziewczyna musiała urodzić w 16 tygodniu ciąży. Do sieci trafiły zdjęcia, które rozrywają serce
Karol Zaborowski - 21 Grudnia 2018

Dziewczyna musiała urodzić w 16 tygodniu ciąży. Do sieci trafiły zdjęcia, które rozrywają serce

16 tydzień ciąży to czas, kiedy przyszli rodzice znają już płeć swojego dziecka. Pojawiają się też jego pierwsze ruchy, jednak pewna para właśnie w tym czasie usłyszała coś potwornego. Teraz podzielili się swoją historią ze wszystkimi.

16 tydzień ciąży jest dla większości rodziców okresem niebywałego szczęścia i radości. To właśnie wtedy przyszła mama czuje pierwsze ruchy swojego upragnionego maleństwa. Niestety nie wszystkie pary doznają takiego szczęścia. Właśnie tego typu tragedia dotknęła 28-latkę i jej partnera, którzy od dawna marzyli o swoim pierwszym dziecku. Para nie spodziewała się, że ich marzenie zmieni się w prawdziwy koszmar, opłacony wieloma łzami.

16 tydzień ciąży, lekarze wywołali poród

Żaden z przyszłych rodziców nie chciałby usłyszeć, że jego dziecko urodzi się martwe lub umrze zaledwie kilka godzin po porodzie. Niestety taką właśnie informację otrzymała 28-letnia Justine Zampogna. To właśnie wtedy lekarze zdiagnozowali u jej dziecka bezmózgowie. Doktor postawił małżeństwo przed bardzo trudnym wyborem. Para mogła wybrać, czy chcą przeprowadzić aborcję albo poczekać oraz urodzić dziewczynkę i patrzeć, jak powoli umiera. Żaden z tych scenariuszy nie spodobał się parze, dlatego postanowili wywołać poród. Lekarze przystanęli na ich prośbę i podali leki, które wywołały przedwczesny poród. Gdy było już po wszystkim, para spędziła jeszcze kilka godzin ze swoją córeczką, a wspólne chwile uwiecznili na zdjęciach, które rozrywają serce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Teraz postanowili podzielić się ze wszystkimi swoją historią, chcąc pokazać innym parom, że w swojej tragedii nie są sami. Wszystko dlatego, że nasi bohaterowie początkowo spotkali się z bardzo chłodnym i wręcz lekarskim podejściem do tego, co ich spotkało. Gdy w internecie opublikowali swoją opowieść i zdjęcia, spotkali się z prawdziwą falą wsparcia. Zobaczyli również, jak wiele osób boryka się z tym samym, co oni sami. Jednocześnie pokazują, że w takim przypadku nie trzeba cierpieć po cichu, ponieważ wokół nas jest wiele małżeństw po takich samych przejściach. A ich wsparcie i zrozumienie potrafi zdziałać prawdziwe cuda.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia w rodzinie Borusewicza. Sejm pogrążony w żałobie
  2. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  3. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  4. Znamy tożsamość 11-latki, która urodziła. Aż włos się jeży na głowie
  5. Niebezpieczny mężczyzna na wolności. Znamy jego rysopis, robi straszne rzeczy kobietom
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News