16-latek z Rosji postanowił zabawić się z ludzką godnością i nagrać film, na którym płaci ludziom tysiące rubli za poniżanie się.

Grisza Mamurin, 16-letni bogacz z Rosji jest wnukiem miliardera Igoria Niekludowa, która włada rynkiem mediów. Przestały go interesować ekskluzywne imprezy, ubrania i sprzęt z najwyższej półki. Teraz wydaje pieniądze bawiąc się ludźmi.

Chłopak bawi się na rosyjskich ulicach i proponuje ludziom poniżanie się za pieniądze. Płaci po kilka-kilkanaście tysięcy rubli (kilkaset złotych) za wykonywanie czynności, które naruszają ludzką godność.

Ok. 900 złotych Grisza zapłacił za rozebranie się dziewczyny w parku do majtek, tylko 600 złotych za wypicie jego moczu. Chłopak płaci też spotkanym na ulicy dziewczynom, by rozebrały się w jego samochodzie i dały się zmacać. Dziadek chłopaka jest przerażony i chciał nad nim zapanować. Ten jednak w odpowiedzi nagrał szokujący film, w którym występuje z kobietami, które polewa szampanem Crystal za 1000 złotych paląc cygaro.

Rosyjskie społeczeństwo jest zszokowane oboma filmami, które zostały zamieszczone w internecie. Mimo, wszystko mają one większość pozytywnych recenzji. Można je obejrzeć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=d5UUW-Z2-wU

https://www.youtube.com/watch?v=lRjn041kfZQ

https://www.youtube.com/watch?v=gu6cyA_MiKo

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

...

Zobacz również