Nel z "W pustyni i w puszczy" dziś kipi seksem. Jej erotyczne sceny powalają

Nel z "W pustyni i w puszczy" dziś kipi seksem. Jej erotyczne sceny powalają

W 2001 roku na ekranach kin pojawiła się druga ekranizacja klasycznej powieści Henryka Sienkiewicza pod tytułem "W pustyni i w puszczy". Rolę Nel zagrała w niej dziewczyna, która na przestrzeni lat wyrosła na piękną kobietę. Dzisiaj prezentują się powalająco!

Bestsellerowa powieść przygodowa Henryka Sienkiewicza ukazywała się w latach 1910-1911 w częściach na łamach Kuriera Warszawskiego. W całości wydano ją w roku 1911 nakładem wydawnictwa Gebethner i Wolff, przez lata przetłumaczono ją na 21 języków. Książka jest klasykiem polskiej literatury i do niedawna stanowiła podstawową lekturę szkolną. Przez ponad sto lat nie wyszła jednak z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej oraz doczekała się dwóch ekranizacji.

Piękna Nel

Nelly Rawlinson, jedna z dwóch głównych postaci powieści Sienkiewicza była urodzoną w 1876 roku Angielką i przyjaciółką Stasia Tarkowskiego, z którym na stronach przeżywa wielką afrykańską przygodę. W 2001 roku jej postać na potrzeby filmu odtworzyła Karolina Sawka, która wówczas miała 8 lat. Urodzona w 1991 roku aktorka dziś jest piękną i dojrzałą kobietą. Przypomniała wszystkim o sobie przy okazji piątkowej premiery filmu "Soyer", w którym otrzymała pierwszą długometrażową rolę od czasów wcielenia się w Nel. Sawka gra w nim opiekunkę lwów.

Gra nago w teatrze

Mało kto o tym wie, ale młoda aktorka gra aktualnie w jednym z polskich teatrów. Jest to rola całkowicie nie podobna do tej, z której zna ją większość Polaków. Sawka gra tam kompletnie nago a sceny z jej udziałem po prostu powalają.   źródło: teleshow.wp.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News