Była gwiazdą pierwszego i najpopularniejszego sezonu Big Brothera. W 2001 roku zaprezentowała się na ekranach, gdzie jednak chciano z niej zrobić czarny charakter i osobę niegodną sympatii. Zamiast tego zgarnęła trzecie miejsce. Do dzisiaj jednak żałuje występu w programie.

Małgorzata Maier jeszcze 16 lat temu była gwiazdą Big Brothera. Przez długi czas po zakończeniu programu żałowała jednak występu w nim. Jak mówiła, popularność, którą zdobyła dzięki telewizji, nie pozwoliła jej na normalne funkcjonowanie. Przez program musiała zamknąć szkołę dla modelek i salon mody w Sosnowcu.

Ucieczka przed popularnością

Przeniosła się do Warszawy, gdzie miała zaznać spokoju. Nic z tego nie wyszło. Najpierw była prowadzącą program „Ikea – dom pełen pomysłów”, a później „Kto was tak urządził”. Żaden z formatów się jednak nie sprawdził. Maier do dziś nie może się do tego pogodzić z utraconym przez Big Brothera spokojem.

– Żałuję, że poszłam do „Big Brothera”, bo wiodłam naprawdę super życie, a po programie odwróciło się do góry nogami i stanęło na głowie. Nie mogliśmy wrócić do dotychczasowej pracy. Nie dlatego, że nam sodówka uderzyła do głowy, tylko dlatego, że gdziekolwiek się nie pokazaliśmy, zbierało się zbiegowisko i nie dało się normalnie pracować – mówi.

Czas na nią nie działa

Wyszła jednak na prostą i obecnie jest szefową sklepu z odzieżą i prowadzi blog modowy. Co więcej, okazuje się, że czas nie odcisnął na Maier żadnego piętna. Była gwiazda Big Brothera wygląda dzisiaj jeszcze piękniej niż kiedyś. W internecie jak z rękawa sypią się komentarze, że ma wygląd nastolatki i olśniewa swoją urodą.

źródło: instagram.com.malgorzatamaier.pl
źródło: instagram.com.malgorzatamaier.pl
źródło: instagram.com.malgorzatamaier.pl

Poniżej Małgorzata Maier w 2001 roku.

źródło: chillizet.pl

Ta kobieta miała obawy przed sesją z narzeczonym, ale efekt PODBIŁ SERCA internautów!


Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

...

Zobacz również