15-latka skatowała własną matkę, bo ta nie zapłaciła za internet

15-latka skatowała własną matkę, bo ta nie zapłaciła za internet Źródło: źródło: pixabay.com

Gehenna matki miała trwać już dłuższy czas. 15-letnia córka znęcała się nad własną matką pierw słownie, by w końcu przejść do rękoczynów. Dziewczyna za nic miała sobie swoją matkę, która miała tylko finansować kolejne zachcianki swojej dorastającej córki. Sprawą w końcu zajęła się policja.

Mieszkanka Elbląga zgłosiła się na początku czerwca na komisariat, gdzie opowiedziała swoją historię. Policja już od tamtego czasu zajmowała się sprawą kobiety, jednak dopiero teraz upubliczniła sprawę.

Nastoletnia córka miała okradać własną matkę z pieniędzy, by potem uciekać z domu. Dziewczyna wracała pijana nad ranem, a każdy komentarz jej matki czy próba nałożenia na nią szlabanu skutkowała krzykami i wyzwiskami. Z tygodnia na tydzień było coraz gorzej, aż w końcu nastolatka zaczęła bić matkę i wyrywać jej włosy.

Kobieta wstydziła się wyjść z domu, by nikt nie widział jej siniaków i łysych placków po wyrwanych włosach. Według matki, jej córka uzależniła się od internetu i spędzanie w nim większości czasu było jej ulubionym zajęciem. Apogeum wściekłości dziewczyny nastąpiło na początku czerwca, kiedy to matka nie doładowała córce konta internetowego. Skończyło się na poważnym pobiciu matki.

Po tych zdarzeniach kobieta zgłosiła się na policję. Funkcjonariusze zajęli się agresywną dziewczyną - przesłuchano znajomych, sąsiadów, rodzinę i samą 15-latkę. Dziewczyna została oddana później w ręce specjalistów od zdemoralizowanej młodzieży. Sprawa znajdzie swój finał podczas rozprawy, która niedługo odbędzie się w sądzie rodzinnym.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:
źródło: tvp.info, elblag24.pl pt
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News