14-letnia Zuzia Jabłońska mimo ciężkiej choroby wzięła udział w programie „The Voice Kids”. Nastolatka zachwyciła jurorów i zdobyła serca milionów widzów. 

Wykonanie przez Zuzię utworu Lukasa Grahama „7 year” było tak rewelacyjne i wzruszające, że od razu zaskarbiła sobie powszechną sympatię i uznanie. Dziewczynka należy do grupy Tomsona i Barona. W pięknym stylu pokonała swoje rywalki i właśnie awansowała do finału.

Nastolatka była ostatnio gościem w porannym programie „Pytanie na śniadanie”. Dziewczynka opowiedziała w rozmowie, że cierpi na bardzo poważną chorobę.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawnili żenujące zakulisowe zachowanie Szpaka. W „The Voice of Poland” mają go już dość!

Zuzia Jabłońska z „The Voice Kids” o swojej chorobie

Zuzia wyznała, że choruje na Zespół Touretta. Jest to wrodzone zaburzenie w układzie neurologicznym, które u osób dotkniętych tą przypadłością objawia się niekontrolowanymi częstymi tikami ruchowymi i werbalnymi.

Mimo choroby dziewczynka nie zamierza rezygnować ze swoich marzeń o byciu piosenkarką i rozwijaniu pasji. To bardzo dobra wiadomość, zważywszy na to, że nie można jej odmówić ogromnego talentu i sporej odwagi.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda TVP wylatuje z hukiem! Wkurzona ujawnia kulisy

Dziewczynka opowiedziała, że kiedy śpiewa, objawy choroby znikają. 14-latka opowiedziała, jak ciężkie było jej życie w związku ze zdiagnozowaną u niej przypadłością. Najbardziej cierpiała z powodu braku akceptacji wśród rówieśników.

– Było ciężko na początku. Byłam wyzywana i nieakceptowana. Teraz jest o wiele lepiej – powiedziała Zuzia.

ZOBACZ TAKŻE: Marzył o debiucie w Opolu. Gwiazda „The Voice of Poland” rezygnuje

Czy Robert Biedroń nadaje się na prezydenta Polski?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Największe graficzne porażki gwiazd [ZDJĘCIA]


12 najbardziej szokujących rozwodów gwiazd [ZOBACZ!]