Był ulubioną postacią 13 posterunku. Pod koniec życia stracił wszystko

Był ulubioną postacią 13 posterunku. Pod koniec życia stracił wszystko Źródło: youtube.com/unfmacio

13 posterunek po dziś dzień uważany jest za jeden z najśmieszniejszych, polskich seriali. Gwiazdy, które w nim grały, zyskały gigantyczną sympatię fanów, jednak jedna z nich pod koniec życia straciła wszystko.

13 posterunek sprawił, że Marek Walczewski wcielający się w rolę Stępnia, mógł liczyć na uwielbienie fanów w całej Polsce. Dzięki swojej komediowej kreacji stał się jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Jego życie było przeplatane jednak dramatem choroby. O tych ciężkich chwilach po latach wspomina żona artysty - Małgorzata Niemirska. Jej wyznanie jest bardzo smutne i pokazuje bezmiar cierpienia aktora, który swego czasu był kochany przez wszystkich telewidzów w Polsce.

13 Posterunek dał mu uwielbienie i sławę. Prywatnie nie było jednak tak różowo

Według słów żony, Marek Walczewski już w 1994 roku przejawiał wielkie problemy z pamięcią. Początkowo było to lekceważone i obracane w żart i nikt się nie spodziewał, że może być w rzeczywistości chorobą Alzheimera, z którą artysta się tak naprawdę zmagał. Kiedy poszedł do lekarza w 2000 roku, a więc w czasie największej popularności, dowiedział się, że jest w bardzo ciężkim stanie.

- Codziennie się z nim żegnałam. To było straszne patrzeć, jak najukochańsza osoba traci kontakt ze światem - mówi aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pełne dramatu ostatnie chwile artysty

Ostatnie chwile Walczewskiego były bardzo smutne, stracił wszystko. Artysta aż 9 lat spędził w specjalistycznym ośrodku, gdzie jego pamięć zanikała z dnia na dzień. Nie pamiętał nic, żył w swoim świecie, a jego bliskim pękały serca. W 2009 roku zakończyło się jego życie, a fani, którzy pokochali go za rolę Stępnia, pogrążyli się w żałobie. Jego żona po dziś nie może pogodzić się po stracie i mówi o tym, jak niezwykła była jej relacja z mężem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący

- Łączyła nas niespotykana więź. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła z kimś innym przeżyć aż 35 lat. My się kochaliśmy, ale też lubiliśmy, dlatego czuję się taka osamotniona – mówi żona serialowego Stępnia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News