„Wyprawa Robinson” to program emitowany jesienią 2004 roku na antenie TVN. Jego zwycięzcą była piękna 22-letnia wówczas Katarzyna Drzyżdżyk, która przetrwała 55 dni na bezludnej wyspie. 

Program przygodowy „Wyprawa Robinson” był jednym z najchętniej oglądanych reality show w tamtym czasie. Widzowie śledzili zmagania uczestników żyjących w ekstremalnych warunkach, stawiając czoło dzikiej przyrodzie i walcząc ze swoimi słabościami. Po miesiącu Zieloni z wyspy Tengah i Żółci z Rapang zostali drużyną Niebieskich, którzy zamieszkali na Mensirip. Od tego momentu każdy walczył indywidualnie o nagrody bądź nietykalność.

Wśród osiemnastu uczestników zdecydowanie wyróżniała się Katarzyna Drzyżdżyk, imponując widzom nie tylko urodą, ale także fizyczną sprawnością i niesłabnącą determinacją. Po 55 dniach spędzonych w spartańskich warunkach, 22-latka wygrała show. Niedługo po tym pojawiła się na wielu okładkach, pokazując swoje ciało i opowiadając o miłości z Pawłem Korzeniowskim.

Zamknięte drzwi do show-biznesu

Katarzyna Drzyżdżyk stanęła między innymi przed obiektywem w sesji dla „Playboya”, ale to nie zagwarantowało jej dalszej kariery w show-biznesie. W 2011 roku Drzyżdżyk ponownie pojawiła na małym ekranie biorąc udział w programie „Wipeout – Wymiatacze”. Obecnie jest fizjoterapeutką i matką Emilki. Podkreśla, że bardzo ceni sobie prywatność.

Dalej jestem rozpoznawalna. Nie mnie to oceniać, czy sława minęła. Nigdy popularność nie była dla mnie najważniejsza. (…) Kiedyś potrafiłam się spakować w pięć minut i z dnia na dzień gdzieś pojechać. Teraz mam rodzinę, Emilkę i kochającego męża. – skomentowała w wywiadzie dla serwisu Gazetazywiecka.pl.

Jak teraz wygląda ówczesna piękność?

fot. facebook.com/katarzyna.drzyzdzyk
fot. facebook.com/katarzyna.drzyzdzyk
fot. facebook.com/katarzyna.drzyzdzyk

Źródło: chillizet.pl

 

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

...

Zobacz również