Dzieci rozpoczynające karierę modelek robią prawdziwą furorę w internecie. Ta 11-letnia Rosjanka jest dosłownie rozchwytywana przez największe marki na rynku. Wielu twierdzi, że wykorzystywanie dzieci w kampaniach jest niewłaściwe, ta dziewczynka została jednak okrzyknięta najpiękniejszą modelką świata.

Kristina Pimenova przygodę z modelingiem zaczęła, mając zaledwie cztery lata. Teraz ma jedenaście, a za sobą sesje dla takich gigantów jak Ralph Lauren, Benetton czy Guess. Od dwóch lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie robi zawrotną karierę.

Opiekę nad dziewczynką sprawuje jej mama, Glikeriya Shirokova. To ona dba o profile społecznościowe Kristiny. Warto wspomnieć, że instagramowe konto Rosjanki śledzi już 2 miliony użytkowników. Liczba jej fanów często przewyższa tę, jaką mogą się pochwalić dorosłe modelki z wielokrotnie większym doświadczeniem.

Pimenova kilka miesięcy temu podpisała kontrakt z agencjami LA Models i New York Models. Według znawców tematu czeka ją wspaniała przyszłość. Magazyn „Woman Daily” już okrzyknął ją najpiękniejszą modelką świata.

fot. Instagram/kristinapimenova2005
fot. Instagram/kristinapimenova2005
fot. Instagram/kristinapimenova2005

źródło: onet.pl

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet

Zobacz również