Rekordzista! 102 zarzuty dla polskiego posła

Rekordzista! 102 zarzuty dla polskiego posła Źródło:

Szokujące! Polski poseł pobił naprawdę haniebny rekord. Polityk usłyszał aż... 102 zarzuty przestępstw. Oczywiście całą sprawą zajmuje się krajowa prokuratura.

Władysław S., który do 2013 roku pozostawał politykiem Polskiego Stronnictwa Ludowego, pełnił funkcję posła na Sejm pierwszej oraz drugiej kadencji. Poza tym był także prezesem Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych. Dziś na pewno nie ma już szans na polityczną ani społeczną karierę. Grozi mu bowiem 15 lat więzienia, za... 102 przestępstwa, których się dopuścił.

Szokująca lista win

S. miał bowiem pomagać w oszustwach kredytowych oraz wyłudzać pożyczki. Poza tym jest odpowiedzialny za pranie brudnych pieniędzy na kwotę... 21 milionów złotych! ZOBACZ TAKŻE: Jaki przyłapany na gorącym uczynku! Nowa afera w rządzie PiS Co stanie się teraz z byłym politykiem? Już wkrótce oficjalnie odpowie oczywiście za swoje wstrząsające przewinienia.

102 nadużycia na sumieniu

Władysław S. przyznał się do popełnienia jedynie części przestępstw, o które jest obecnie oskarżany. Warszawska Prokuratura dokładnie sprawdza jednak wszelkie dowody, aby nie przepuścić politykowi ani jednego oszustwa. ZOBACZ TAKŻE: Biedroń rozpoczął kampanię prezydencką. Zaczyna od Śląska
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News