Przerażające ustalenie mediów ws. zamordowanej 10-latki. Mogło dojść do gwałtu

Przerażające ustalenie mediów ws. zamordowanej 10-latki. Mogło dojść do gwałtu Źródło: Flickr/Piotr Drabik

10-latka, która zaginęła w Mrowinach została odnaleziona martwa. W lesie niedaleko Żarowa znaleziono zwłoki Kristiny. Policja wszczęła śledztwo w celu ustalenia kulisów tej zbrodni. Pojawiły się właśnie pewne doniesienia, które mogą sugerować, że dziewczynka była ofiarą pedofila.

10-latka z Mrowin, która była poszukiwana przez funkcjonariuszy dolnośląskiej policji, została znaleziona martwa w lesie pod Żarowem. Kristina zaginęła 13 czerwca. Podczas badania miejsca zbrodni pojawiły się podejrzenia o to, że dziewczynka padła ofiarą przestępcy seksualnego. Specjalne służby zajmą się śledztwem w tej sprawie. 

10-latka z Mrowin została zamordowana

10-latka zaginęła 13 czerwca. Jej ciało znaleziono w lesie niedaleko Mrowin. Policja potwierdza, że po wykonaniu oględzin zwłok, wszystkie dowody wskazują na to, że dziewczynka została zamordowana. Sprawą zajęła się już dolnośląska prokuratura . 

Więcej informacji na ten temat może dostarczyć sekcja zwłok, która ma zostać przeprowadzona jak najszybciej. Funkcjonariusze policji zajmują się teraz zabezpieczaniem miejsca zbrodni. Pojawiła się również nowa hipoteza dotycząca tego, że zbrodnia mogła mieć podtekst seksualny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Być może doszło do gwałtu

Marek Rusin, prokurator zajmujący się tą sprawą, póki co w żaden sposób nie wypowiada się na temat przypuszczalnej przyczyny śmierci dziewczynki, a tym bardziej nie mówi nic o ewentualnym seksualnym kontekście zbrodni. To, czy poza morderstwem doszło również do gwałtu, może potwierdzić jedynie sekcja zwłok.

Z nieoficjalnych źródeł do mediów dotarła bowiem informacja, która być może łączy się z wątkiem gwałtu i wskazywałaby na to, że zbrodni dokonał pedofil. Podobno ciało Kristiny było częściowo roznegliżowane. Policja bardzo szczegółowo bada obecnie ślady opon samochodu napastnika, które być może doprowadzą ich do sprawcy morderstwa. 

Śmierć 10-latki wstrząsnęła społecznością Mrowin. Mieszkańcy z niepokojem obserwują ustalenia policji i zależy im na tym, żeby jak najszybciej schwytać przestępcę. Boją się o swoje dzieci, skoro w okolicy może grasować pedofil. Miejmy nadzieję, że morderca szybko zostanie odnaleziony i odpowiednio ukarany za swoją makabryczną zbrodnię. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News