UDOSTĘPNIJ

Choć aż trudno w to uwierzyć, zwierzaki też nie stronią od „procentów”. Szczególnie lubią darmowy alkohol. Do ukraińskiego sklepu monopolowego włamały się dwa… szopy, które urządziły w nim sobie zakrapianą imprezę.

Pracownik sklepu monopolowego w ukraińskich Czernowicach długo musiał przecierać oczy ze zdumienia. W miejscu pracy zastał nie tylko spore zniszczenia, ale i sprawców zajścia. Dwa mocno pijane szopy najwyraźniej urządziły sobie zakrapianą imprezę na cudzy koszt.

Jak się okazało, zwierzęta uciekły z przebywającego w okolicy cyrku. Nic nie zapowiadało wcześniej takich upodobań rozrabiaków.

– Byłem na miejscu, widziałem rozbite butelki wódki, koniaku, piwa wszystko. Szopy były pijane i czuć było od nich charakterystyczny zapach. Jednak szopy skłonności do libacji wcześniej nie miały. Ale może zwierzęta żyją z nami i przejęły złe nawyki od niektórych osób – potwierdza właściciel futrzanych złodziei.

Z całej sytuacji można by było się wyłącznie śmiać, jednak straty, które spowodowały zwierzęta, są niemałe. Według doniesień ukraińskich mediów wartość skradzionego alkoholu może sięgać nawet 6 tys. złotych.

Które zwierzę jest najgroźniejsze dla ludzi? Możesz się MOCNO zdziwić!

Nie zmuszaj kota do robienia selfie, bo... tak to się skończy!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również