UDOSTĘPNIJ
Adolf Hitler, leader of the National Socialists, emerges from the party's Munich headquarters on December 5, 1931. Hitler predicted his Nazi party would one day control Germany. (AP Photo)

Artykuł z serii „Z Przymrużeniem Oka”. Poruszane tematy są prawdziwe, ale mniej poważne niż reszta artykułów na Pikio. 

Odkryto wstydliwe schorzenie Adolfa Hitlera. Jak wynika z analizy raportu medycznego przywódcy III Rzeszy, miał problem z małym i zdeformowanym penisem – podaje „Daily Star”.

Wcześniej, znane już były fakty dotyczące problemu Adolfa Hitlera z jądrami. Bazując na wynikach badań z 1923 roku, kiedy to Austriak został aresztowany i umieszczony w więzieniu w Landesburgu, ustalono, że cierpiał na wnętrostwo. Jest to wada rozwojowa, która polega na niewłaściwym umieszczeniu jednego lub obu  jąder w jamie brzusznej. W przypadku późniejszego przywódcy III Rzeszy, chodziło o jedno jądro. Schorzenie może powodować raka i bezpłodność, choć według części historyków, Hitler miał dziecko z 16-letnią Francuzką, które potem walczyło z nazistami.

Jak się okazuje, wnętrostwo nie było jedynym problemem Adolfa Hitlera związanym z organami rozrodczymi. Przywódca nazistów cierpiał także na spodziectwo, co oznaczało, iż jego penis był malutki i zdeformowany.

Owe wstydliwe schorzenia miały być jedną z przyczyn nastawienia Hitlera do świata i pośrednio mogły pomóc mu zachować zapał w walce o poparcie Niemców. Problemy z oddawaniem moczu i seksem, miały jednak poważnie wpłynąć na jego psychikę. Przywódca III Rzeszy pragnął, by sekret nigdy nie wyszedł na jaw.

– Wiedział, że ma dwie formy nieprawidłowości swoich narządów: brak jednego jądra i rzadkie schorzenie o nazwie spodziectwo – wrodzoną wadę cewki moczowej i prącia – piszą historycy Jonathan Mayo i Emma Craigie w „Hitler’s Last Day: Minute by Minute”.

źródło: Daily Star, se.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOdwołają Błaszczaka? Platforma złożyła wniosek
Następny artykułOto papiery Kaczyńskiego. „Odmawiam podpisania, to niemoralne”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również