UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/przegladsportowy / wikimedia

Po świetnej grze na EURO 2016 wartość klubowa Michała Pazdana znacznie wzrosła. Polski piłkarz negocjuje m.in. transfer do tureckiego klubu Besiktas Stambuł, jednak decyzja została już chyba podjęta przez żonę naszego sportowcy. Dominika Pazdan, ze względu na bezpieczeństwo rodziny, nie zgadza się na przenosiny do Turcji gdzie coraz częściej dochodzi do ataków terrorystycznych.

Michał Pazdan na mistrzostwach Europy wykazał się bardzo dobrą grą w defensywie polskiego zespołu. Sportowi komentatorzy byli pewni, że po skończonym turnieju o polskiego zawodnika będą walczyć najlepsze kluby w Europie i nie wiele się pomylili.

Na razie nie wiadomo gdzie przeniesie się Pazdan, jednak z pewnością można już powiedzieć, że nie będzie to żaden z tureckich klubów piłkarskich. Ofertę z tureckiego Besiktas Stambuł odrzuciła bowiem jego żona, która obawia się o bezpieczeństwo swojej rodziny.

ZOBACZ TAKŻE – Tak przywitała Pazdana jego rodzinna miejscowość (video)

Sytuacja rodzinna ma wpływ na wybór klubu. Turcja odpada, zdecydowanie. Po ostatnich zamachach na pewno się nie zgodzę na ten kierunek – nie będę żyła na wiecznej minie. Wymarzony kierunek? Niemcy. Ewentualnie Włochy – zdradziła w rozmowie z mediami Dominika Pazdan.

Michał i Dominika Pazdan znają się od ośmiu lat i maja kilkuletniego synka.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:


bh, źródło; sportowefakty.wp

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGdańsk: Gwałt na nastoletniej Polce. Zatrzymano Ukraińców
Następny artykułRobot-adwokat miażdży konkurencję. Wygrał 160 tys. spraw
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również