UDOSTĘPNIJ

Ukraińska taktyczna grupa destantowa – 129 batalion, miała ćwiczyć przechwycenie samochodu z Władimirem Putinem. Ćwiczenia zakończyły się zabójstwem prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Brali w nich udział również artylerzyści, desantowcy, saperzy oraz oddział przeciwpancerny. Żołnierze przygotowywali się do akcji 3 tygodnie, a doglądać mieli wszystkiego wojskowi z Izraela oraz Gruzji.

Według rewelacji podanych przez portal crime.in.ua scenariusz przewidywał przejęcie dwóch pojazdów, w jednym z nich znajdować miał się prezydent Federacji Rosyjskiej. Akcja w jednym z wariantów zakładała użycie karabinów strzeleckich oraz broni maszynowej, w drugim granatów ręcznych.

Tymczasem, jeśli chodzi o sytuację na Ukrainie, nie zanosi się na uspokojenie sytuacji. Deputowany rosyjskiej partii „Sprawiedliwa Rosja” Michaił Jemielianow odniósł się do decyzji senatu USA w sprawie wysyłania Ukrainie Broni. Powiedział, że w odpowiedzi Rosja powinna wysłać siły zbrojne.

źródło: crime.in.ua, kresy24.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułStrajk generalny w Belgii sparaliżuje kraj. Setki tysięcy na ulicach przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego
Następny artykułNiedźwiedź w potrzasku – czy nadchodzi upadek Rosji?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również