UDOSTĘPNIJ

Jak poinformował dzisiaj na konferencji prasowej wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, jeden z posłów Platformy Obywatelskiej, którzy okupują salę plenarną, miał szabrować w rzeczach pozostawionych przez posłów obozu władzy. Mamy nagranie, na którym wszystko widać.

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki przekonywał dzisiaj na specjalnie zwołanej konferencji prasowej w parlamencie, że jeden ze „znanych posłów” Platformy Obywatelskiej okupujących od 16 grudnia salę plenarną dopuścił się niegodziwego czynu.

Wspomniany polityk miał szabrować w rzeczach pozostawionych przez posłów Prawa i Sprawiedliwości i robić zdjęcia dokumentom.

 – Na stronie internetowej Sejmu jest nagranie z sali obrad w czasie gdy trwały głosowania i także bezpośrednio po nich, ponieważ kamery były włączone. To nagranie trwało chyba gdzieś do okolic północy. W czasie tego nagrania widać wyraźnie na tym filmie (…) znanego posła Platformy Obywatelskiej, który przeszukuje rzeczy pozostawione przez posłów Prawa i Sprawiedliwości na sali – powiedział Terlecki.

Jak dodał, pozostawione przez posłów PiS dokumenty zaczęły krążyć po sali plenarnej, przechodząc z rąk do rąk posłów PO, którzy robili im zdjęcia.

 – Co posłowie Platformy Obywatelskiej robili w ławach posłów Prawa i Sprawiedliwości? Dlaczego przeglądali ich dokumenty i ingerowali w ich rzeczy? – dodała obecna na konferencji rzecznik klubu PiS, Beata Mazurek.

W nagraniu jakie znajduje się na stronie Sejmu rzeczywiście widać jak jeden z posłów Platformy Obywatelskiej podchodzi do ław gdzie siedzą posłowie PiS i zaczyna przeglądać pozostawione tam rzeczy. Po chwili podchodzi do niego inny okupujący salę plenarną poseł i obydwaj zaczynają robić im zdjęcia.

 

Poseł PO szabrował w rzeczach należących do polityków PiS

Opublikowany przez Pikio TV na 28 grudzień 2016

 

Z kolei posłowie PO i ich zwolennicy przekonują, że do żadnych przeszukiwań rzeczy pozostawionych przez posłów PiS nie doszło. Na dowód publikowane jest nagranie z telefonu posła Sławomira Nitrasa, który podchodzi do miejsca PiS Marzeny Machałek i przygląda się porozrzucanym po ziemi książkom Jarosława Kaczyńskiego.
 

Opublikowany przez Bogdan Redweed na 28 grudzień 2016

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również