UDOSTĘPNIJ

Chociaż większości z nas wydaje się, że w młodym wieku nie grozi nam zawał serca, ani udar mózgu, jest to zdecydowanie błędne myślenie. Ofiarą drugiej z dolegliwości stał się kilka dni temu bardzo znany polski muzyk, o czym poinformował właśnie na portalu społecznościowym. Jego fani nie mogą uwierzyć w tragiczne doniesienia i trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia idola.

38-letni Bartek Królik, będący współzałożycielem zespołu Sistars, który pracował także z takimi gwiazdami jak Agnieszka Chylińska, czy Tede, przeszedł kilka dni temu udar mózgu. Jak udało się ustalić polskim mediom, nie jest jednak sparaliżowany, a jego stan znacząco się polepsza.

Niespodziewana tragedia

– Jutro światowy dzień udaru. Ja obchodzę go od kilku dni. Żegnaj kebciu – witaj marchewko. Pozdrawiam was. Wrócę silniejszy – napisał na jednym z portali społecznościowych Królik, czym zadziwił swoich wiernych fanów.

Fakt, iż muzyk jest w stanie samodzielnie kontaktować się ze swoimi sympatykami, jest jednak zdecydowanie dobrym znakiem. Liczą oni na to, że ich idol bardzo szybko wróci do zdrowia, a więc i tworzenia kolejnych hitów.

Fot. Facebook

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!


Po czym poznać, że jesteś wyjątkowo inteligentny? Oto 10 cech!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również