UDOSTĘPNIJ

W sprawie nadchodzącego roku już wypowiedział się Krzysztof Jackowski, jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów, z którego usług korzysta nawet policja. Zdaniem Jackowskiego, 2017 rok będzie dla historii ludzkości bardzo ważny – pojawią się rewolucyjne wynalazki, dojść ma do potężnego rozlewu krwi.

Jak stwierdził jasnowidz, pomimo wszystkich zamachów jakie miały miejsce w tym roku w Europie, 2016 rok był ostatnim „w miarę spokojnym rokiem”. Jak oświadczył Jackowski, czeka nas wojna, która zacznie się w rejonie Bliskiego Wschodu i rozleje się na Europę. Jej początkiem ma być upadek rządów Baszara al-Assada.

 – 2016 rok był ostatnim w miarę spokojnym rokiem w Europie. To, co stanie się w 2017 r. spowoduje, że nie będziemy czuli się bezpiecznie. Bardzo czujnie powinniśmy patrzeć na to, co dzieje się w Syrii i na Bliskim Wschodzie, bo wpłynie to na Europę. Zagrożenie wojenne jest bardzo poważne. Jeżeli syryjski rząd upadnie, w Europie zacznie się wojna – mówił o konflikcie jasnowidz.

Europa nie odpocznie też od kolejnych ataków terrorystycznych, które teraz mają zalać Stary Kontynent na niespotykaną dotąd skalę.

 – Dojdzie do kolejnych zamachów na naszym kontynencie. Na dany sygnał w Europie zaczną się zmasowane ataki terrorystyczne, które zresztą moim zdaniem też są wpisane w plan tego, co dzieje się na świecie – ostrzegał Jackowski.

Dobrej przyszłości jasnowidz nie wieszczy też Unii Europejskiej. Jak twierdzi Jackowski, UE zostanie postawiona „pod ścianę” przez dwa duże kraje członkowskie, które doprowadzą do poważnego zachwiania wspólnotą. Odbije się to na kondycji ekonomicznej Polski.

 – Dwa duże państwa UE, ale nie Polska, postawią Unię pod ścianą. Będzie musiała natychmiast decydować, czy dalej istnieje, ale dzieli się na części słabszą i mocniejszą, czy też się rozpada. Unia bardzo się pogubi w 2017 i to będzie dla Polaków największy kataklizm, także ekonomiczny – wieszczy jasnowidz.

Co ciekawe, Jackowski wypowiedział się też w kwestii pontyfikatu Franciszka i prezydentury Donalda Trumpa. Zarówno jeden jak i drugi mają cieszyć się długą i silną władzą.

 – Nie czuję wstrząsów w Kościele, a papieża Franciszka czeka dość długi pontyfikat. Co do USA, czuję, że wybór Donalda Trumpa na prezydenta jest szansą dla świata. Ma to związek z tym, że Ameryka uwikłała się w wiele konfliktów na świecie. Trump będzie uspokajał tę sytuację – zapowiada ekspert.

W Polskiej polityce, zdaniem eksperta, ma obejść się bez większych zmian. Jak stwierdził jasnowidz, czeka nas kolejny rok silnych rządów PiS. W ciągu 2017 roku osłabnie opozycja, choć odrodzi się polska lewica, na której czele stanąć ma Aleksander Kwaśniewski. Jasnowidz zapowiedział też, że kolejne wybory wygra ponownie PiS, jednak będzie rządziło w koalicji.

 – 2017 rok będzie czasem stalowych rządów PIS. Partia będzie miała się w 2017 roku bardzo dobrze. Opozycja osłabnie, KOD będzie miał mniejsze poparcie i chcąc się ratować, spróbuje przekształcić się z ruchu demokratycznego w coś w rodzaju partii politycznej. Bardzo uaktywni się SLD, powróci Aleksander Kwaśniewski i wyjdzie z pewnymi propozycjami. Będzie chciał stworzyć środek między PO czy partią Ryszarda Petru a PiS. Jednak PiS wygra następne wybory, choć będzie rządził w koalicji. Rząd zachowa swój sztywny elektorat, w dużej mierze kupiony przez 500+ – zaznaczył Jackowski.

pt

11 KOMENTARZY

  • Ci wszyscy pseudo wróżbici to nic więcej jak ludzie, którzy analizują sytuację geopolityczno-ekonomiczną, a potem ubierają to tak w słowa by sprawiało to wrażenie proroctwa. Każdy myślący samodzielnie człowiek po zapoznaniu się z faktami dojdzie w pewnych kwestiach do podobnych wniosków. A procentowa sprawdzalność no cóż, albo niedokładna analiza albo niespodziewany rozwój wypadków.

 1. Dla mnie Jackowski jest głupcem.Nie wierze w ani jedno jego słowo.To co On mówi to sam mogę przewidzieć,wystarczy dobrze przyglądać się temu co w okół nas się dzieje.Dziękuje.

 2. Każdy kto nie jest idiotą i na bieżąco śledzi to co dzieje się w kraju i na świecie sam może dojść do takich wniosków czy też przypuszczeń… Jackowski to po prostu cwaniak, który robi karierę „jasnowidza” bazując na idiotyzmie ludzi i tym, że współcześnie ludzie nie potrafią sami myśleć i wolą być na wszystko nakierowani.. po części z lenistwa.

 3. Co roku to samo przewiduje,pajac.Jak dla mnie nic wielkiego się nie wydarzy,najwyżej kilka zamachów we Francji,ludzie kupią kredki,pośpiewają i tyle.

 4. Jeździcie po Jackowskim jak na kobyle.
  Przecież jemu się nawet nie chce stawiać takich prognoz, tylko głupi dziennikarze go non stop pytają.
  Jackowski nie jest jasnowidzem, nie przepowiada przyszłości.
  To doskonały fachowiec w dziedzinie widzenia zdalnego, a nie wróżenia ku_wa.
  Zrozumcie to.
  Jakby wam dawali po 500 za każde „przepowiednie”, każdego dnia, to też byście mówili cokolwiek, żeby zarobić.
  Jackowski to bohater. Wspaniały człowiek.

 5. Dobra, dobra, pan Jackowski od 2012 zapowiada poważną wojnę być może światową tylko że później mało kto pamięta że się pomylił. Dziwie się ludziom którzy jeszcze rozpatrują jego słowa na poważnie i przeżywają a jeszcze bardziej mediom które się tym ekscytują , prym w tym wiedzie onet który go systematycznie promuje i straszy ludźmi jego głupotami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ