UDOSTĘPNIJ
fot. YouTube/Radio Maryja

Tego premier Beata Szydło na pewno nie puści płazem. Dotąd szefowa polskiego rządu nie odnosiła się zbytnio do wielu krytycznych komentarzy na jej temat. Jednak jeden z aktorów postanowił wyjść z apelem do jej syna i przez niego uderzyć w premier.

Wszyscy znamy tego aktora i potrafimy wymienić choć jedną jego rolę. Mowa o Włodzimierzu Matuszaku, aktora znanego z seriali – „Pierwsza Miłość”, „Barwy Szczęścia” czy „M jak Miłość”. Aktor największy rozgłos zyskał jednak dzięki roli proboszcza w „Plebanii”.

Aktor znany jest ze swojej niechęci do rządów PiS. Otwarcie krytykuje kolejne poczynania władzy, a najprężniej działa w mediach społecznościowych. To właśnie tam pojawił się jego apel do syna Beaty Szydło, duchownego Tymoteusza Szydło.

– Gdybym był kapłanem, i do tego synem pani Szydło, powiedziałbym: Mamo, nie kłam, bo kłamstwo jest grzechem. Nie wiesz o tym? – pisze Matuszak.

Apelu tego z pewnością nie zapomni premier. Beata Szydło nie cierpi, gdy ktoś wtrąca się w jej sprawy prywatne, dlatego też rzadko o nich mówi. Apel Matuszaka z całą pewnością zostanie mu zapamiętany, a premier nie wybaczy tego aktorowi. Złośliwi już komentują, że Matuszak nie ma co liczyć na rolę w produkcji telewizji publicznej.

źródło: facebook.com/Włodek Matuszak

źródło: wp.pl

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również