UDOSTĘPNIJ
fot. Instagram/tomcruiseofficial_

Kulisy działalności Kościoła scjentologicznego od lat ciekawią i bulwersują światową opinię publiczną. W szeregach organizacji kluczową rolę odgrywa również znany aktor, Tom Cruise który według dawnych koleżanek ma być istnym potworem.

Aktorka Leah Remini w 2013 roku odeszła z Kościoła scjentologicznego, by teraz powrócić z dokumentem, który nagrała na jego temat. Przekonuje, że jedną z najgorszych postaci w organizacji jest właśnie Tom Cruise.

Nie będę owijać w bawełnę, to nie jest dobra osoba. Jest dwóch Tomów Cruise’ów – jeden, który się uśmiecha, podaje ci rękę i patrzy ci prosto w oczy, i drugi, który kryje się pod maską – przekonuje autorka dokumentu „Scientology and the Aftermath”.

Jej słowa potwierdziła również była partnerka aktora, Nazanin Boniadi która również przez lata była członkinią organizacji. Pogratulowała przy tym Remini odwagi w ujawnianiu prawdy.

Ich zdaniem Cruise „ma w sobie coś z diabła” i jest wyjątkowo niebezpieczny. Przekonują, że cały Kościół to w praktyce złowieszcze narzędzie do wykorzystywania ludzi.

źródło: film.wp.pl

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również