UDOSTĘPNIJ
Fot. Wikipedia (Marcin Gierasimowicz)

Śmierć Grzegorza Miecugowa wstrząsnęła polską opinią publiczną. To dlatego, ponieważ dziennikarz był uwielbiany przez widzów. Od lat wiedziano, że choruje na raka. Dlatego tak szokują rewelacje, którymi postanowił podzielić się z mediami pewien bardzo znany znachor.

Jerzy Zięba, bo to o nim mowa, dał się poznać, jako znachor ostrzegający przed szczepionkami i zalecający zażywanie witaminy C przy sepsie. Jego teorie zostały odrzucone przez środowiska naukowe. Z tego powodu takie oburzenie wywołała obecność Zięby na ostatnim Kongresie Kobiet w Poznaniu. Organizatorki wydarzenia twierdzą, że mężczyzna wprowadził je w błąd.

Zięba nie daje o sobie zapomnieć. Właśnie wydał budzącą ogromne kontrowersje opinię na bardzo newralgiczny temat. Znachor twierdzi, że odkrył sposób, w jaki lekarze mogli uratować życie Grzegorza Miecugowa. Zdaniem Zięby dziennikarz powinien był spożywać witaminę C.

Jeśli prawdą jest, że pan Grzegorz Miecugow nie zmarł z powodu choroby nowotworowej, a zmarł z powodu sepsy, to jest to skandal. Uważam, że w przypadku pana Grzegorza Miecugowa można było jeszcze wiele zrobić. Na pewno – powiedział Zięba.

źródło: NaTemat

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również