UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące jak zwykli obywatele zmusili policjantów łamiących przepisy drogowe do ukarania samych siebie. Przewinienie funkcjonariuszy być może nie było duże, jednak jak tłumaczą autorzy nagrania – prawo obowiązuje wszystkich i gdyby w taki sam sposób przepisy złamał zwykły obywatel to z pewnością zostałby ukarany. 

W opublikowanym w sieci nagraniu widzimy jak grupka zwykłych obywateli z Ukrainy zatrzymuje najpierw jeden radiowóz, którego kierowca nie użył kierunkowskazu i żądają od jego koleżanki, by wypisała mu mandat. Co ciekawe, policjant kierujący radiowozem bez większych oporów zgadza się z opinią mężczyzn, którzy ich zatrzymali i prosi swoją partnerkę na służbie o ukaranie go.

Problem pojawia się dopiero po zatrzymaniu drugiego radiowozu, którego kierowca popełnił identyczne wykroczenie. Winny policjant najpierw chciał staranować zatrzymującego go mężczyznę, a później nie dawał za wygraną, odmawiał przyjęcia mandatu i wplątał się w ostrą kłótnię z mężczyznami.

W nagraniu dostępne są polskie napisy. Wystarczy je włączyć w menu znajdującym się w dolnym prawym rogu.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: youtube

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również