UDOSTĘPNIJ
Fot. Wikimedia Commons (Crusier) - Pixabay (Tero Vesalainen)

Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie sieci restauracji – McDonald’s zdecydowała się na wprowadzenie nowej usługi w swojej ofercie. Aby klienci mogli czuć się wygodnie i komfortowo, nie będą musieli już jeść rękami, a po prostu nożem i widelcem. Będzie to jednak „rewolucja” zarezerwowana tylko dla niektórych wielbicieli fast foodów.

Na razie szefowie McDonald’s planują przetestować nową usługę w ok. 1400 restauracjach na terenie Francji. Kraj ten został wybrany z powodu przywiązania mieszkańców do dobrych manier oraz kultury spożywania posiłków. Plastikowy nóż i widelec otrzymają ci, którzy zamówią kanapki z oferty specjalnej Gourmet.

Ten zaskakujący pomysł właścicieli sieci związany ma być z polityką wychodzenia w stronę klienta oraz jego potrzeb. Najpierw McDonald’s wprowadził ofertę, w której osoby odwiedzające restaurację same mogą zadecydować, co znajdzie się w zamówionej przez nich kanapce. Kolejnym pomysłem działającym na korzyść klienta ma być zaproponowanie mu właśnie noży oraz widelców.

Właściciele sieci zdają sobie sprawę z tego, że nowa usługa może nie przyjąć się we wszystkich krajach. Chociaż wyjątkowo przywiązani do dobrych manier Francuzi zapewne ucieszą się z ułatwienia, obywatele innych państw świata niekoniecznie zdecydują się z niego korzystać. Zgodnie ze słowami Donalda Trumpa spożywanie jedzenia stworzonego do jedzenia rękami nożem oraz widelcem bywa bowiem postawą antypatriotyczną.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również