UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / Andrzej Piasecki, Foksal Web Studio, http://www.foksal.com.pl / Adrian Grycuk

Głośno się ostatnio zrobiło po wypowiedzi Anny Dereszowskiej, w której wyraziła swoją opinię na temat rządów w kraju. Aktorka stwierdziła, że „Polska, to nie jest w tej chwili jej kraj”, chociaż równocześnie uważa się za patriotkę. Jej wypowiedź ostro skomentował dziennikarz i publicysta, Rafał Ziemkiewicz.

W swoim wywiadzie dla wp.pl Anna Dereszowska powiedziała: – Jest mi przede wszystkim ogromnie przykro, że jesteśmy w tej chwili tak podzieleni (…). Uważam się za patriotkę, a często myślę jednak, żeby z Polski wyjechać. Jedno z drugim się kompletnie kłóci, ale to nie jest w tej chwili mój kraj.

Tą wypowiedzią podzielił się na twitterze z Rafałem Ziemkiewiczem jeden z jego obserwatorów sugerując mu, że jest to „kolejna gwiazda do obśmiania”. Komentarz dziennikarza był bardzo ostry: – Niby tak, ale po tym jak dała z siebie zrobić szmatę i wytrzeć podłogę Wojewódzkiemu to w takim towarzystwie ja dziękuję, postoję. Była to aluzja do występu aktorki w roaście Kuby Wojewódzkiego.

Swój udział w tamtym wydarzeniu Dereszowska mocno przeżyła, widzowie zwrócili nawet uwagę na to, że płakała. Roast, to wydarzenie, w którym komicy, aktorzy, stand-uperzy obrażają się wzajemnie, nie pozostawiając żadnych tematów tabu. Aktorka najwyraźniej nie spodziewała się tak ostrych żartów. Wiele z tych skierowanych w jej stronę dotyczyło związku gwiazdy z Kamilem Durczokiem oraz jej talentów aktorskich.

Nie wiemy, jak aktorka zareaguje na wypowiedź Ziemkiewicza.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również