UDOSTĘPNIJ
fot. PudelekTV

Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, został skazany za przejechanie pod wpływem narkotyków kobiety, która przechodziła przez pasy na zielonym świetle. Celebryta spędzi 7 lat w więzieniu.

Tuż po zabiciu kobiety przez Dariusza K. spekulowano, że w związku z jego statusem celebryckim jego kara może być za niska. Zastanawiano się w ogóle, czy mężczyzna trafi do więzienia.

Za spowodowanie wypadku pod wpływem kokainy, Dariuszowi K. groziło 12 lat pozbawienia wolności. W jego wyniku zginęła 63-letnia kobieta. Do tragedii doszło na ulicy KEN na warszawskim Ursynowie. Sąd wysłuchał argumentów sprawcy i zestawiając czyn z okolicznościami postanowił skazać go na 7 lat więzienia.

Dariusz K. wyrażał skruchę i prosił rodzinę ofiary o przebaczenie.

– Proszę o przyjęcie moich najgłębszych przeprosin. Jestem autorem pana tragedii. Będę błagał o przebaczenie do końca moich dni – mówił. 

– Nigdy nie wsiadłbym za kierownicę nietrzeźwy. Tego dnia wsiadłem za do samochodu, będąc pewnym, że mój stan jest dobry. Gdybym miał jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu, wziąłbym taksówkę – przekonywał.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!


źródło: Newsweek

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWenezuela: rząd wprowadza dwudniowy tydzień pracy
Następny artykułUsunięto kamerę w Sejmie nad posłami PiS. Nie zobaczymy co robią
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również