UDOSTĘPNIJ

Nie spodziewałem się rzetelności dziennikarskiej po takich ścierach medialnych jak TVN24 czy Gazeta.pl. Nie zawiodłem się i gdy tylko wszedłem na portal Gazety Wyborczej zobaczyłem wstrętną manipulację.

Na głównej stronie takie oto trio artykułów. Najpierw cytat, który sugeruje, że policja ma rację, bo ?policja nie przekroczyła uprawnień?, więc film z monitoringu wcale nic nie zmienia w całej sprawie.

W następnym nagłówku mamy insynuacje, że Wipler ukartował całą sprawę. Dodatkowo smaczku nadaje użycie zwrotu ?Taśmy Wiplera? sugerującego jakby była to jakaś afera i przekręt, w które zamieszany jest poseł KNP. W końcu ?taśmy? kojarzą się Polakom głównie ze skandalami, szczególnie po głośnych publikacjach tygodnika ?Wprost?.

No i wisienka na torcie. ?Tabloidy bronią Wiplera?. Z czym nam się kojarzą tabloidy? Większości Polaków z brakiem rzetelności i pożywką dla plebsu. Dostajemy czytelny sygnał. Jeśli bronisz Wiplera, stoisz w jednym szeregu z tabloidami. Nie bądź plebejuszem, dołącz do elity. A elita go opluwa, bo faszyzm, rasizm i homofobia.

Telewizja TVN24, na antenie którego hieny dziennikarskie z Moniką Olejnik na czele przez cały rok pomawiały Wiplera (nota bene powinien żądać odszkodowania), posunęła się o krok dalej. Telewizja w celu skomentowania nagrania z monitoringu, na którym widać jak Wipler jest bity przez policję, zaprosiła do studia ?eskperta?, który z pozycji znawcy prawa miał omówić temat. Owym gościem był dr Łukasz Chojniak.

Okazuje się, że dziennikarze zaprosili nieprzypadkową osobę. Albo zapomnieli o ciekawym fakcie, który ma znaczenie dla sprawy. Dr Chojniak jest bowiem adwokatem komendanta Marka Działoszyńskiego. Nie podważam kompetencji mecenasa, aczkolwiek uważam, iż nie jest osobą niezależną i TVN24 powinien poinformować o tym swoich widzów. Nic więc dziwnego, że adwokat w białych rękawiczkach bronił policję.


wykop123

No cóż, takie mamy standardy i media głównego nurtu od rana do nocy robią sieczkę z mózgu milionom Polaków. Potem nie ma co się dziwić, że wybory wygrywa Platforma Obywatelska. Na szczęście jest jeszcze ta część internetu, jak choćby portalu Pikio.pl, która przypomina o tego typu patologiach. Tutaj podziękowania dla Wykopu za czujność w sprawie.

Tutaj link do świadka TVN24, który rok temu kłamał w sprawie:

A tutaj Kuba Wątły z Superstacji, który mam nadzieję przeprosi Wiplera w następnym programie.

mój fanpage – LINK

 

 

284 KOMENTARZY

 1. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 2. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 3. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 4. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 5. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 6. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 7. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 8. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 9. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 10. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 11. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 12. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 13. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 14. Jedyne czego jest wstyd to tylko tego, że w Polsce takich głupich, zaślepionych przez media i pieniądze "pajacyków" etc "marionetek" jak Pan jest na pęczki…. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mając dowody na niewinność Pana Przemka potrafią dalej brnąć w to gówno, które wysrała "niewinna" i "wzorowa" policja na czele z rządem, który ową instytucję kontroluje…. Identycznie jak w przypadku afery taśmowej: nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrał…. Brzydzę się coraz bardziej tym chorobliwym lewactwem….

 15. Całe szczęście mamy paziów krula, którzy najlepiej wiedzą jak było…. można mieć wątpliwości co do przeszkolenia policji ale prawda jest taka że normalni ludzi tak się nie zachowują… jednym jest ubliżanie funkcjonariuszom a czym innym jest machanie łapami i agresywna postawa.
  Na zachodzie Europy sytuacja jest jasna, osoba kontrolowana musi być dalej niż na wyciągniecie reki inaczej funkcjonariusz ma prawo obezwładnić osobę gdy ta się zbliży i nie będzie słuchać policjanta…..
  Wipler niech dalej rozdaję kawę, to jemu lepiej wychodzi niż picie…

 16. Całe szczęście mamy paziów krula, którzy najlepiej wiedzą jak było…. można mieć wątpliwości co do przeszkolenia policji ale prawda jest taka że normalni ludzi tak się nie zachowują… jednym jest ubliżanie funkcjonariuszom a czym innym jest machanie łapami i agresywna postawa.
  Na zachodzie Europy sytuacja jest jasna, osoba kontrolowana musi być dalej niż na wyciągniecie reki inaczej funkcjonariusz ma prawo obezwładnić osobę gdy ta się zbliży i nie będzie słuchać policjanta…..
  Wipler niech dalej rozdaję kawę, to jemu lepiej wychodzi niż picie…

 17. Całe szczęście mamy paziów krula, którzy najlepiej wiedzą jak było…. można mieć wątpliwości co do przeszkolenia policji ale prawda jest taka że normalni ludzi tak się nie zachowują… jednym jest ubliżanie funkcjonariuszom a czym innym jest machanie łapami i agresywna postawa.
  Na zachodzie Europy sytuacja jest jasna, osoba kontrolowana musi być dalej niż na wyciągniecie reki inaczej funkcjonariusz ma prawo obezwładnić osobę gdy ta się zbliży i nie będzie słuchać policjanta…..
  Wipler niech dalej rozdaję kawę, to jemu lepiej wychodzi niż picie…

 18. Kuba Wątły to taka medialna, propagandowa kurwa. To jedna z opinii, która pojawiła się w internecie. Ja osobiście nie nazywałbym go kurwą. Raczej mendą. To także jedna z opinii w internecie.

 19. Czyli uważasz kłamstwa prokuratury, rzeczników i samej "milicji" które powtarzano od roku i w których jasno przedstawili całe zajście jakoby Pan Przemysław Wipler miał pobić funkcjonariuszy tegoż organu za nic nieznaczące w tej sprawie? Kuźwa ludzie obudźcie wy się w końcu bo żal was słuchać i czytać co wy wypisujecie. Jeśli macie coś głupiego do powiedzenia to najlepiej jakbyście wcale nic nie pisali a jeśli chcecie zabłysnąć swą jakże wielką inteligencją i obyciem z tematem to wytłumaczcie mi Kur** o co został oskarżony Pan Przemek a co widnieje Kur** na nagraniu dowodowym i jak te dwie rzeczy mają się do siebie a nie odwracacie kota ogonem i zaczynacie kolejne oskarżenia zapominając o tych, które wam niezbyt wyszły (Dodatkiem ażebyście wytężyli swoje nikłe plamy szarych komórek pomiędzy uszami, bo mózgiem tego nie nazwę, odnieście się do słów i zeznań "świadka" "Tefałenu" …. Ja pieprze wy jesteście naprawdę ułomni umysłowo. Dobrej nocy i życzę wam abyście się obudzili nie w Polsce a na Kubie lub w wietnamie …

 20. Lepiej słuchać pijany motłoch…. chyba zapomnieliście że to sąd a nie internet ma decydować, a sam menel Wipler nie jest zbyt szczodry w opisie sytuacji oprócz przedstawiania zarzutów, wybrakowany materiał dowodowy itd…. dla niektórych polityka to religia ale trzeba przestać wierzyć w polityków a obserwować ich i konfrontować to z ich słowami…. czekaj to już z naruszenia nietykalności funkcjonariusza pobicie się zrobiło? hehe dobre dobre pazie w formię widzę ;D

  Jak tacy obrońcy ludzkiej godności jesteście zapiszcie się do organizacji pozarządowych albo załóżcie własne i dochodźcie prawa obywateli w drodze sądowniczej i legislacyjnej., nawet głupich akcji.. ale po co lepiej popierdolić to co reszta mówi i lajka dostać haha xD

 21. Lepiej słuchać pijany motłoch…. chyba zapomnieliście że to sąd a nie internet ma decydować, a sam menel Wipler nie jest zbyt szczodry w opisie sytuacji oprócz przedstawiania zarzutów, wybrakowany materiał dowodowy itd…. dla niektórych polityka to religia ale trzeba przestać wierzyć w polityków a obserwować ich i konfrontować to z ich słowami…. czekaj to już z naruszenia nietykalności funkcjonariusza pobicie się zrobiło? hehe dobre dobre pazie w formię widzę ;D

  Jak tacy obrońcy ludzkiej godności jesteście zapiszcie się do organizacji pozarządowych albo załóżcie własne i dochodźcie prawa obywateli w drodze sądowniczej i legislacyjnej., nawet głupich akcji.. ale po co lepiej popierdolić to co reszta mówi i lajka dostać haha xD

 22. Kamil Szarewicz niewinność?!? haha dobre na taśmach widać co innego xD
  Komentarze paziów krula oczywiście wysokich lotów, tylko pozazdrościć błyskotliwości i inteligencji i braku wstydu wypisać takie gnioty i obrażać kogoś z miejsca haha xD

 23. Mariusz Medyczny Cybuch Ropel Zwykle staram się zachowywać kulturę i nie przeklinać, ale pierdolisz jak potłuczony.
  Lepiej słuchać pijany motłoch, czy policję, prokuraturę i rzekomego świadka [haha] którzy non stop kłamali? Na każdym kroku? Jawnie i śmiejąc się za plecami? A ten pijany jak dotąd mówił prawdę… Wniosek prosty. wierzyć kłamcy, czy "pijakowi"?
  Menel Wipler. to już awansował na menela? Piłeś kiedyś alkohol? albo twoj ojciec, matka, dziadek? Jeśli tak, kolejny wniosek prosty-ty też jesteś menelem i masz w rodzinie meneli? patologia. "z naruszenia nietykalności funkcjonariusza pobicie się zrobiło" nie wiem o co chodziło ci w tym zdaniu, ale chyba czegoś nie kumasz, to Wipler rzekomo naruszył nietykalność funkcjonariuszy, a to jego pobili, jeśli nie widzisz tego w nagraniu to zasponsoruję cie wizyte u okulisty.
  Nie rozumiesz jednej prostej rzeczy, jebać to czy to był polityk, księżniczka z bajki czy właściciel warzywniaka, ale ty tego nie zrozumiesz, wiec wybaczam.

 24. Adam Glogowski po Twoich tekstach widzę, że jesteś intelektualnym niedorozwojem, szkoda mojego czasu na takich pajaców. Kozak w necie, pizda w świecie. Żegnam was ozięble, niedorozwoje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ