UDOSTĘPNIJ

Po nieudanej współpracy z Ruchem Narodowym i Kongresem Nowej Prawicy, a potem po rezygnacji z kandydowania na urząd prezydenta, Zbigniew Stonoga, biznesmen znany głównie ze swoich filmów zamieszczanych w internecie gdzie stara się pokazać nieprawidłowości systemu, zakłada nową partię – Stonoga Partia Polska.

Kilka dni temu polski biznesmen opublikował także 14-sto punktowy program wyborczy. Głównymi postulatami nowej partii są przede wszystkim: zmiana Konstytucji, która uniemożliwi piastowanie funkcji publicznych byłym członkom PZPR oraz zrównanie emerytur esbeckich do emerytur każdego Polaka; wprowadzenie odpowiedzialności karnej dla funkcjonariuszy publicznych za popełnione błędy; likwidacja NFZ (i zastąpienie go lokalnymi kasami chorych) oraz zniesienie obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego; natychmiastowa likwidacja Straży Miejskiej, Kontroli Skarbowej, Służby Celnej oraz Centralnego Biura Antykorupcyjnego a także nałożenie obowiązku odprowadzania podatku CIT na sieci handlowe i korporacje działające na terenie Polski.

Sam Stonoga podkreślił również, że do jego partii nie będą przyjmowani obecni lub byli członkowie aktualnie działających partii politycznych w Polsce, w tym przede wszystkim członkowie Ruchu Narodowego oraz Kongresu Nowej Prawicy. Zakaz ten będzie obowiązywał do roku 2018.

Po tym gdy Stonoga poinformował o założeniu nowej partii i gdy opublikował jej program wielu jego dotychczasowych zwolenników zarzuciło mu „dzielenie prawicy” oraz to, że program partii jest populistyczny, wymierzony jedynie w konkretny cel – by ludzie usłyszeli to co chcą usłyszeć. Wciąż pojawiają się także oskarżenia o współpracę ze znanym specjalistą wizerunkowym Piotrem Tymochowiczem.

– Z Piotrem Tymochowiczem znałem się od 2001 roku i „zbanowałem” naszą przyjaźń na skutek takich samych działań jak te, które uprawia część z Was (zwolenników biznesmena przyp.red.) -tzn dwulicowość i zakłamanie na potrzebę chwili. – skomentował oskarżenia na swoim profilu facebook Stonoga.

Post użytkownika Zbigniew Stonoga.

 

Aktualnie Zbigniew Stonoga skupia się na zebraniu wymaganej ilości podpisów poparcia dla partii by ta mogła zostać zarejestrowana w sądzie.

źródło: zbigniew-stonoga.pl/ Zbigniew Stonoga Facebook

18 KOMENTARZY

 1. Twór polskich służb, którego zadaniem jest rozbicie elektoratu prawicy na trzecią partię.
  Zbiera poparcie wśród młodych i głupich, elektoratu buntu. Nie ma żadnego rzeczywistego programu, a żadnej ze swoich obietnic dotychczas nie spełnił! Popularność zdobył dzięki chamskiemu, wulgarnemu zachowaniu w stosunku do niecieszącej się dobrą sławą policji. Prowadzi akcje charytatywne, ale wszystkie są pod publikę – każdy, najmniejszy nawet przelew nie obejdzie się bez oddzielnego posta i wklejeniu dowodu wpłaty, by pokazać swoją dobroduszność. Tyle w temacie tego człowieka.

 2. Arkadiusz Ka Nie o to chodzi. Swoją drogą, większość z dotowanych pieniędzy, to były środki własne, a nie pochodzące ze zbiórek. Niektóre akcje nie miały nawet charakteru zrzutek, tylko jawnego kreowania się 'jaki to pomocny i dobroczynny jestem'.
  Fakty są takie, że gość naobiecywał elektoratowi buntu dekomunizację, ujawnienie haków na skorumpowane świnie przy korycie, i zjednoczenie prawicy. Żadnej z obietnic nie dotrzymał i zamiast tego mami młodych, naiwnych ludzi swoimi filmikami z policją i dobroczynnością.

 3. Moim zdaniem trwa wystarczająco długo, by ludzie rozumni i samodzielnie myšlący połapali się, o co chodzi.
  Gość obiecywał, że już niedługo, lada dzień ujawni haki na Millera, jego sitwę i innych. Jak jest rezultat tych obietnic, wszyscy doskonale wiemy. Obiecywał nie pchać się do polotyki i jednoczyć prawicę – tymczasem zakłada swoją własną partię i psioczny na inne ugrupowania, mające być jego bliskimi sprzymierzeńcami. Takie zachowanie to, lekko mówiąc, niekonsekwencja i nieszczerość.

 4. Jacob Martens tu trzeba byś ostroznym w słowach, bo Pan S. lubi swoją kancelarią adwokacką straszyć jak ktoś coś na jego temat niespójnego z kreowanym wizerunkiem naskrobie. :)

 5. w taniość za granicą, to uwierzę tylko w zakresie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ja chciałbym by zwykły przedsiębiorca płacił mniejszy podatki, nie by nakładać podatki skutecznie obciążające większe firmy.PS. Polski system podatkowy to chaos, a podatki nałożone na ludzką pracę są idiotyczne. W Polsce mocno opodatkowana jest praca (a nie jak powinno działać w przypadku firm zagranicznych-kapitał)

 6. w taniość za granicą, to uwierzę tylko w zakresie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ja chciałbym by zwykły przedsiębiorca płacił mniejszy podatki, nie by nakładać podatki skutecznie obciążające większe firmy.PS. Polski system podatkowy to chaos, a podatki nałożone na ludzką pracę są idiotyczne. W Polsce mocno opodatkowana jest praca (a nie jak powinno działać w przypadku firm zagranicznych-kapitał)

 7. A kto dupku jest twoim zdaniem lepszy Tusk darmozjad , Kopacz złodziejka. Zrobiłeś cokolwiek aby tego człowieka obrażać!!! Nie lubię jebniętych hejterów. Siedzisz tylko przed kompem i komentujesz głupio a nic o życiu nie wiesz. Imię i nazwisko z dupy zapewne wzięte!!!! I z taki ciebie patriota który chuja robi a dużo jedynie gada…Nara

 8. Igor Redos Więcej wykrzykników i epitetów, buraku. Tacy jak ty, prości ludzie wszystko łykają jak pelikany – wystarczy na przestrzeni tygodni lub kilku miesięcy wykreować swój wizerunek uczciwego, sprawiedliwego przedsiębiorcy, który walczy z systemem i banda tumanów to łyka. Początkowo wspierałem tego gościa i miałem co do niego wielkie nadzieje. Bardzo intensywnie śledziłem jego poczynania i wraz z czasem stopniowo weryfikowałem to, co mówi. Wystarczy mieć minimum oleju w głowie, by zauważyć, że P. Stonoga jest niekonsekwentny i jego dotychczasowe czyny zaprzeczają licznym obietnicom, które wielokrotnie składał.

 9. Zakaz członków KNP i RN, ha ha ha. Dobre. Kto by z Nas chciał do niego dołączyć ? Obrażony po tym jak Korwin powiedział, że to on będzie kandydował na prezydenta Polski, a nie Stonoga.
  Poczekamy, zobaczymy.

 10. Zakaz członków KNP i RN, ha ha ha. Dobre. Kto by z Nas chciał do niego dołączyć ? Obrażony po tym jak Korwin powiedział, że to on będzie kandydował na prezydenta Polski, a nie Stonoga.
  Poczekamy, zobaczymy.

 11. Konrad Biruta nie jestem specjalistą od spraw ekonomii posiadam jedynie wiedzę z życia i wiem, że duże zagraniczne korporacje np Hipermarkety są pozwalniane z pewnych podatków w Polsce … wiem również (ponieważ 6 miesięcy z roku żyję w niemczech) że ceny w marketach tam u nas są takie same inaczej podobne tam dla przykładu mleko kosztuje 2 grosze drożej, ale coś innego zaś jest tańsze … ogólnie spożywka jest w tej samej cenie i cała reszta jaką możemy znaleźć np w Realu … i nie wiem jak tam u nich jest z podatkami, ale podejrzewam, że wszyscy płacą … następny fakt w Polsce ekspedientka inaczej kasjerka zaczyna od minimalnej płacy lub jeszcze mniej czyli około 1500 zł brutto a w niemczech zarabiają 900 Euro brutto czyli jakieś 3600 zł i teraz pytanie !!! jak k…rwa mać w niemczech ludzie zarabiają więcej płacą za towary w większości podobnie i te sklepy płacą podatki i jeszcze mają zyski ?? to powiem wam jak !!! u nas te sklepy wysysają mega kasę gigant marżę przy niskich nakładach na pracowników przy zwolnieniach z podatków, a w niemczech zarabiają minimum, ale tam to jest ok bo maja nas niewolnikow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ