UDOSTĘPNIJ
fot. facebook.com/SamuelPereiraPL; twitter.com/SamPereira_

Różne zaskakujące materiały udostępniają politycy i dziennikarze w internecie. Niekiedy trudno oprzeć się wrażeniu, że nie do końca potrafią zrozumieć poczucie humoru lub wyczucie smaku swoich czytelników.

Taka sytuacja przydarzyła się w środę szefowi portalu internetowego TVP.info. Samuel Pereira udostępnił za pośrednictwem Twittera przedziwne zdjęcie. Fotografia przedstawia waginę wykonaną z papieru i jest opatrzona podpisem „cipka na środę”.

Feministki walczące o to, by kobiety nie traktować instrumentalnie przez pryzmat ciała – skomentował zdjęcie Pereira.

Zapytany o kontekst zdjęcia, dziennikarz odparł, że znalazł je na stronie „feministycznego magazynu „kobiecego” z obsesją na punkcie seksu”. Jego zdaniem zdjęcie świetnie obrazuje kuriozalność działania organizacji feministycznych.

Gdyby grupa facetów założyła organizację, której zajęciem byłoby malowanie i rozmawianie o penisach, to szybko zostaliby ogłoszeni kretynami – stwierdził udostępniając ponownie swój tweet.

Zdjęcie spodobało się większości internautów śledzących Pereirę na Twitterze. Znalazły się jednak także komentarze negatywne, a nawet złośliwe.

– To nie jest protest feministek, tylko instalacje artystki – proszę nie manipulować i dyskusji o sztuce nie przenosić na grunt ideologiczny – wyjaśniła internautka.

Kup sobie jeszcze piłę motorową bo będzie to jedyne rżnięcie na jakie możesz liczyć – skomentował złośliwie twitterowicz.

fot. twitter.com/SamPereira_

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Jak Kaczyński zaczynał karierę zawodową? Nie zgadniesz! Pierwsze prace polityków


Czy husaria nosiła skrzydła? Możesz się zdziwić! Znane fakty historyczne, które nie są prawdą

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również