UDOSTĘPNIJ

Od 10 dni zdesperowani mieszkańcy gminy Dobrzeń Wielki prowadzą głodówkę przeciwko siłowemu wcieleniu ich sołectw do Opola. Protestują od 13 miesięcy. PiS wolał zadbać o interesy kolesiów trzęsącego regionem Patryka Jakiego niż posłuchać mieszkańców, który w dramatycznej większości (99% głosów) opowiedzieli się przeciwko zmianie granic. Protest zaostrza się, Dobrzeniacy dziś o 12:00 odstawili soki i piją tylko wodę. Wśród głodujących jest też Michał Pytlik z Razem Opolskie. Dziś do szpitala trafiły dwie spośród czternastu osób prowadzących głodówkę.

Minister spraw wewnętrznych od 10 dni nie znalazł czasu, żeby przyjechać do protestujących i z nimi porozmawiać. Pan Błaszczak woli brylować w mediach, opowiadając dyrdymały o uchodźcach i zapewniając o swoim „zrozumieniu” dla tych, którzy demolują budki z kebabami w Ełku.

Różne są losy obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości, ale jedną z nich rząd Beaty Szydło złamał na pewno. Tę, że będzie słuchać ludzi, że skończy z butą i arogancją władzy.

#PopieramGlodujacych

Adrian Zandberg 

14 KOMENTARZY

  • Gdybyś się jeszcze do samego Zandberga przypierdalał… Ale głos mieszkańców, ludzi, których to dotyczy depczesz. Kurwa… Cytując klasyka:
   „Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie.”

   • Tak naprawdę nie wiadomo o co się tam rozchodzi, a jak nie wiadomo o co się rozchodzi, to chodzi o pieniądze i władzę.
    Zandberg wkłada kij w mrowisko próbuiąc się lansować. Lewaków nigdy nie obchodził lud, lud był im potrzebny tylko do tego, aby zyskać władzę i złób, stad nie wierzę i nigdy nie uwierzę w lewaków dobre intencje, tym bardziej że zawsze kończy się to tragicznie – stalin i hitler.

    • Lewaków dzielimy na komuchów i pożytecznych idiotów. W celu zdobycia władzy zawsze działają RAZEM, powołując się na socjalistyczną ideologię. Pierwszych obchodzi władza i wpływy, to na czym zależy tym drugim się nie liczą bo gdy pierwsi dojdą do władzy to się drugich pozbywają w pierwszej kolejności.

     • A Prawiczków dzielimy na pryszczatych niedorostków mających problemy w kontaktach z kobietami, którzy próbują w późniejszych latach pokryć kompleksy wizytami na siłowni (nie wszyscy, patrz Winnicki – nadal pryszczaty i siłowni od środka raczej nie widział) oraz kryptogejów lubiących robić sobie półnagie fotki ze swoimi kolegami-prawiczkami. Utrata dziewictwa pozwala wyleczyć część z tych przypadłości…

 1. jak niby ta PISowska swołocz ma dotrzymać obietnic w sprawie imigracji (dowolnej) jak tam głos mają tylko proukraińskie mendy
  nic nie zrobili mimo iż 1,5 roku upłynęło aby zmienić PO-wskie prawo o polskiej polityce drzwi otwartych jeszcze bardziej, niż niemieckie (ustawa o cudzoziemcach z 2013r.)
  98% to Ukry i oni dla nich zrobią wszystko, zablokują każdą zmianę, a przez te pozostałe 2% wjeżdża sobie kto chce z ciapatymi na czele

 2. Zandberg mowi dobrze, ale prawiczki i tak się go boją i będą hejtować, bo gość przynajmniej ociera się o prawdziwą lewicę, a nie to co sld, najbardziej prawicowy rząd po 89 roku.

  • Prawdziwa lewica? czyli masz na myśli Stalina który dla kaprysu zagłodził 6 milionów ukraińców z powodu iż się na nich zdenerwował? :D

    • Hitler to narodowy SOCJALISTA, proponuję przestać rozpowszechniać stalinowską propagandę dla pożytecznych idiotów :)

     • A pis to jaka partia według Ciebie? Nie socjalistyczna? 500+? 4000+? Rozdawnictwo? Coś zaczyna świtać? PiS to takie same komuchy jak PO. NIC ich nie różni i w sumie dziwi mnie że ze sobą walczą, choć biorąc pod uwagę, że jedni i drudzy wywodzą się z postkomunistycznego AWSu to obstawiam, że jednak współpracują i władzą się po prostu wymieniają.

 3. Niech się Zanberg nie wypowiada o kolesiostwie, zabroniony komunizm który ukrywają pod płaszczykiem marksizmu (by było legalnie) w 89% opiera się na kolesiostwie bo wszędzie upychać będą swoich działaczy tak jak niegdyś PZPR, te 11% które zostało to dla nie poznaki żeby niby odrzucać posądzenie o kolesiostwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ