UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/razem

Konsekwentny nacisk daje efekty. Kiedy Partia Razem ujawniła konflikt interesów nowego premiera, Morawiecki próbował udawać, że tematu nie ma. Były wykręty i opowieści nie na temat o przekazywaniu dywidendy na działalność charytatywną.

Chociaż Morawiecki początkowo publicznie odmówił sprzedaży akcji i liczył, że sprawa przyschnie, my nie odpuściliśmy. Dziś Ministerstwo Rozwoju poinformowało, że pan premier się poddał. Zgodnie z naszym apelem sprzeda swój pakiet akcji BZ WBK.

ZOBACZ TAKŻE: Totalne zaskoczenie! Oto pierwsza decyzja Morawieckiego

To dobra decyzja – szkoda tylko, że aby ją wymusić, potrzebna była burza medialna. Nie może być cienia wątpliwości, że Prezes Rady Ministrów jest uwikłany w konflikt interesów. Oczekujemy, że Morawiecki zastosuje teraz tę zasadę także do pozostałych ministrów. To elementarny standard, którego mamy prawo wymagać od najważniejszych urzędników w państwie.

ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki, jak mogłeś?! Przez jego błąd biedna rodzina GŁODUJE

Cały czas czekamy na ujawnienie dokumentów dotyczących ustawy o kredytach frankowych. Na decyzji PiS o wystawieniu do wiatru frankowiczów skorzystał m.in. BZ WBK. Morawiecki powinien wyjaśnić rolę, jaką odegrał on i jego resort w pracach nad ustawą.

Żródło: Facebook

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również