UDOSTĘPNIJ
Zamontował w domu kamerę, aby podglądać żonę
Fot. Flickr (Sylvie Bliss)

Mężczyzna mieszkający z rodziną w rosyjskim Krasnodarze zaobserwował znaczące zmiany w zachowaniu swojego małego synka. Aby poznać ich przyczynę, zamontował w domu kamerę. Gdy jednak zobaczył nagranie, nie potrafił w nie uwierzyć.

Andriej Niemczenko zaczął zastanawiać się, czy w domu nie dzieje się coś złego, gdy jego do tej pory spokojne dziecko zaczęło zachowywać się inaczej. Miało ataki lęku, budziło się w nocy, było rozdrażnione. Ojciec więc, aby mu pomóc, chciał sprawdzić, jak dokładnie wygląda dzień synka i odnaleźć przyczynę zmian. Zamontował kamerę nad łóżeczkiem chłopca, dzięki czemu odkrył szokującą prawdę.

ZOBACZ TAKŻE: Jesteśmy rekordowo zadłużeni. Te liczby zakręcą wam w głowie

Wstrząsający sekret

Okazało się, że żona miała przed mężczyzną wiele tajemnic. Jedną z nich był kochanek, którego zapraszała do domu. Na jej seksualne ekscesy musiał patrzeć chłopczyk – gdyby para wybrała inny pokój, dziecko byłoby spokojniejsze i nic nie nagrałoby się na kamerce przy łóżeczku.

Niemczenko od razu zabrał z domu syna i wyprowadził się od niewiernej żony. Teraz mówi otwarcie, że jego historia powinna przestrzec innych rodziców, których lekkomyślne działanie może źle wpłynąć na psychikę dorastających dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Polska gwiazda zginęła w katastrofie samolotu. Odtajniono wstrząsające kulisy

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia


10 przepowiedni, które okazały się prawdą

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również