UDOSTĘPNIJ

Tuż przed meczem fazy grupowej Ligii Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Legią Warszawa (5:1) na przedmieściach stolicy Hiszpanii doszło do zamieszek z udziałem polskich kibiców i lokalnej policji. 

Legia Warszawa nie była faworytem tego spotkania i wynik nikogo nie dziwi. Polscy piłkarze przegrali z Realem Madryt tracąc pięć bramek. Na pocieszenie legioniści zdobyli gola honorowego.

Jednak to nie mecz jest głównym tematem jaki pojawił się w hiszpańskich mediach. Tamtejsze serwisy informacyjne informują o masowych zamieszkach jakie wybuchły na ulicach Madrytu tuż przed meczem.

W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania z okolic stadionu Santiago Bernabeu, gdzie miały miejsce zamieszki. Widzimy na nich polskich chuliganów walczących z hiszpańską policją. Komentujący wydarzenia hiszpańskie media i Hiszpanie, którzy raczej nie są przyzwyczajeni do takich zajść porównują je m.ni. do „wojny na ulicach”.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMłoda „gwiazda” lewicy dotkliwie pobita
Następny artykułCzołowy senator PiS dostanie MILION złotych za opracowanie notatek
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również