UDOSTĘPNIJ
Posłowie
fot. wikimedia.org

Ostatnie wydarzenia w Sejmie zażenowały polską opinię publiczną i pomogły w jej politycznej radykalizacji. Zachowanie niektórych posłów w najlepszym przypadku było komicznie, a ich tłumaczenia absurdalne. Wszystko z powodu braku ważnej umiejętności. Nigdy nie zgadniecie jakiej!

W środę Sejm RP zagłosował nad odrzuceniem dwóch projektów obywatelskich. Jeden z nich zakładał liberalizację przepisów aborcyjnych, drugi ich zacieśnienie. Wieczór 10 stycznia 2018 roku długo jeszcze będzie w pamięci Polaków.

ZOBACZ TAKŻE: To koniec Nowoczesnej! Szokujące ogłoszenie Lubnauer, opozycja przerażona

To żałosne i komiczne, jakiego tłumaczenia użyto, by usprawiedliwić posłów, których zachowanie w najlepszym przypadku oceniono negatywnie. Okazuje się, że politycy po prostu nie posiadają cenionej w parlamencie umiejętności.

Nigdy nie zgadniecie, czego nie umieją

Głosowanie zakończyło się skandalem i debatą nad potrzebą obecności niektórych osób w Sejmie. Posłowie PO, którzy zagłosowali za odrzuceniem projektu „Ratujmy Kobiety”, zostali wyrzuceni z partii, a na posłów Nowoczesnej, którzy nie zjawili się na głosowaniu, choć w poprzednim oddali głos, nałożono kary i nagany.

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakująca „koalicja”. PiS, PO, PSL i Nowoczesna jednym głosem przeciwko „Ratujmy kobiety”

Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca partii, choć nie zamierza cofnąć kar, tłumaczy swoich podopiecznych w zatrważająco żenujący sposób. Winę za postawę działaczy zrzuciła na ich małe doświadczenie polityczne.

ZOBACZ TAKŻE: Policja pobiła i poniżyła znaną działaczkę „Ratujmy Kobiety”. „Ty lewacka szm*to”

 – Chciałabym przypomnieć, że jesteśmy nowym ugrupowaniem i bardzo wielu naszych posłów, nie mając doświadczeń w polityce, nie zdaje sobie sprawy, że nie głosują za danym projektem, tylko – tak jak w tym wypadku – głosują za skierowaniem go do komisji – powiedziała na antenie Radia ZET Katarzyna Lubnauer.

źródło: Radio ZET

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również