UDOSTĘPNIJ

Na początku marca Łukasz Jakóbiak podzielił Polaków. Promował się w mediach i wśród społeczności informując, że wystąpi u kultowej amerykańskiej prezenterki Ellen DeGeneres i przedstawił to jako swój wielki sukces. Okazało się jednak, że Jakóbiak tylko poszukiwał łatwej popularności i w żadnym programie nie wystąpił. Marzył o zagranicznej sławie i ją dostał. Trafił do zagranicznego programu, ale nie tego co chciał. I został tam zmiażdżony. 

Dzięki swojej akcji Jakóbiak chciał zyskać rozgłos za granicą i udało się… ale chyba nie o to mu chodziło. Zamiast oczekiwanej pochwały kreatywności, youtuber został po prostu zmieszany z błotem w popularnym zagranicznym programie internetowym.

Prowadzący znany kanał H3h3productions nakręcili specjalny odcinek, który w całości poświęcony jest wyjątkowo bezlitosnemu znęcaniu się nad Polakiem. Powiedzieć, że nie zostawili na nim suchej nitki, to w tym wypadku jak nie powiedzieć nic.

– To nie jest nowy poziom wizualizacji, to jest nowy poziom szaleństwa. Koleś postradał zmysły. (…) On myśli, że Ellen to zobaczy i go zaprosi. Ale w rzeczywistości Ellen każe się zabarykadować w mieszkaniu – mówi prowadzący.

– To jest psychol, poziom żenady przekracza dopuszczalne normy. Lepiej tego nie oglądajcie, bo możecie umrzeć. Ten polski guru jest żałosny i nigdy nie trafi do Ellen. Ona prędzej będzie wnioskować o zakaz zbliżania się do niej dla tego człowieka. 

– To najdziwniejsza rzecz jaką ktokolwiek kiedykolwiek zrobił. Są ludzie, którzy jedzą odchody. Niektórzy ludzie lubią jak się im sra do ust, a oni to jedzą, potem wymiotują i znowu to połykają. To co zrobił Jakóbiak jest dużo dziwniejsze – słyszymy.

12 KOMENTARZY

 1. Cieszę się, że h3h3 w inteligentny sposób wyśmiewa absurdy internetowych guru. Szkoda tylko, że to dzieje się w Polsce :/

  • Jestem ostatnim kogo moznaby nazwac fanem tego jakobiaka.
   Jestwm tylko ciekaw w ktorym momencie w tym filmie zostales olsniony ta inteligencja.
   Bo jak dla mnie to miedzy frajerem ktory przypierdala sie do wszystkiego i zbiera za to viewsy z jakas przycpana cwiercinteligentka suszaca zeby a tym jakobiakiem nie widze wiele roznic

 2. Podniecanie się skandalizującym, nieśmiesznym, niby-komediowym, żydowsko-amerykańskim kanałem youtubeowym, jest osiąganiem dna dziennikarskiego. Śmieszą mnie ludzie, którzy zrobią wszystko by tylko wystąpić z jakąś gwiazdką, potrafią im wejść w d.. i skaczą jak małpy, bo X podał im rękę, czy się do nich odezwał. Ale na szczyty nieudacznictwa wskazuje artykuł o nieudacznikach, którzy sądząc że jest to śmieszne, opluwają kolesia, który jest może płytki i narwany, ale coś tam jednak osiągnął, płytkiego, bo płytkiego, ale jednak zarabia na tym. Mnie osobiście wkurza, ale jedno mu trzeba przyznać, że wie jak wchodzić przez otwarte drzwi.
  Wróżę takiemu dziennikarstwu jak tu zaprezentowane, wspaniałą karierę w portalach typu „pudelek”, bo to chyba maksimum jakie jest się w stanie osiągnąć przy tego typu artykułach. Zmarnowane 5 minut mojego życia na czytanie tego.

  • Ja tak marnuje coraz wiecej czasu.
   Zgadzam sie w 100%
   Pisac nie potrafia. Podniety plytkie. Zamiast sie poprawiac leca na leb na szyje.
   Odzewu zero. Wiec domyslam sie ze po prostu nie jestem adresatem takiego dziennikarstwa.
   PIKIO do chuja. Zaczeliscie tak fajnie a jestescie gdzies miedzy pudelkiem, gownem a superexpresem.
   Tanie klickbaity. Jakies pojebane tytuly. Banery I cycki watson…
   Tu sobie zadaje pytanie. DLA KOGO WY TO ROBICIE?!
   Bo mnie to juz kurwa powoli obraza. Wstydze sie sam przed soba ze wchodze tu po 3- 15 razy dziennie, zeby sie dowiedziec.
   Czytam o teleportacji i chuja z tego wiem bo elekrton gdzies przeskoczyl. Nikt nie pisze gdzie, skad, jak to dziala.
   NEWS, TYTUL, KLIK i spierdalac.
   To teraz kurwa wy spierdalajcie.
   Facebooka sie oduczylem z pikio tez sobie dam rade.

 3. co to jest ten jakóbiak i ta ellen bo ja kurwa nie wiem o czym tu się mówi, to ktoś znany? Czemu na pikio o tym piszecie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ